East News

Halina Mlynkova i Leszek Wronka pobrali się w Walentynki! (Zobacz: Piękny ślub Haliny Mlynkovej.) Od tamtej pory są jednak małżeństwem na odległość. Pomieszkują u siebie - piosenkarka czasem u męża w Pradze, on u niej na warszawskim Mokotowie. Taką decyzję podjęła Halina. Nie chce na razie przeprowadzić się do Leszka, który ma piękny, duży dom z ogrodem.

Dlaczego Mlynkova nie chce mieszkać z mężem?

W najnowszym numerze „Flesza" Halina zdradza powód:

Muszę na to przygotować syna. On chciałby jechać, ale co będzie z językiem i szkołą? Sama pamiętam, że kiedy zaczynałam naukę w liceum w Polsce, to był dla mnie szok. Kompletnie inny kraj. Byłam wtedy nastolatką, a Piotrek jest teraz dopiero w podstawówce. Muszę go uchronić przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Chcę, żeby Pragę zapamiętał w jasnych barwach, a nie jako koszmar. Nie chcę odbierać mu teraz przyjaciół. Powolutku.

Wiele osób podejrzewało, że wyprowadzce syna z Polski przeciwny jest jego ojciec Łukasz Nowicki. W prasie pojawiały się nawet sugestie, że aktor ubolewa nad tym, że była żona chce zabrać ich syna z Polski. Bał się utraty kontaktu z dzieckiem. Miał ponoć robić Halinie nawet wymówki z tego powodu. W wywiadzie z „Fleszem" Halina dementuje te pogłoski. Zapewnia, że z byłym mężem ma dobre relacje:

Media wypisują kompletne bzdury o naszych kłótniach i o tym, że to on nie zgadza się na przeprowadzkę. To wszystko jest wyssane z palca. Moi były i obecny mąż znają się, rozmawiają ze sobą. Kibicujemy sobie z Łukaszem - mówi Mlynkova.

Halina Mlynkowa i Leszek Wronka - małżeństwo na odległość

Halina Mlynkova i Leszek Wronka przyznają, że odległość nie jest dla nich problemem. Polubili już swoje „cygańskie" życie. Zresztą tej jesieni Halina będzie częściej niż zwykle bywać w Pradze. Wspólnie z mężem nagrywają nowy album. Leszek ma w Czechach własne studio nagrań. Oprócz tego, że na co dzień prowadzi kilka biznesów, z zamiłowania jest producentem muzycznym. Również kompozytorem wszystkich nowych piosenek Haliny. Efekty ich współpracy usłyszymy już jesienią, a o ich życiu na dwa kraje piosenkarka opowiada w najnowszym numerze „Flesza".
 

Zobacz także: Szczczegóły śluby Mlynkovei i Wronki.

 

Halina Mlynkova i Leszek Wronka nie mieszkają razem

East News

Halina Mlynkova

East News

Więcej na temat Halina Mlynkova Leszek Wronka