Gwiazdy na premierze nowego "Hansa Klossa"


Wczoraj w Złotych Tarasach w Warszawie, odbyła się premiera długo oczekiwanego filmu "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Nowa wersja przygód kultowej postaci jaką był Hans Kloss przyciągnęła do kina wiele gwiazd. Mogliśmy podziwiać zarówno uznanych polskich aktorów, jak i celebrytów ze świata muzyki i polityki.

Wśród nich nie mogło zabraknąć Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, odtwórczynię jedną z głównych ról. Aktorka, jak przystało na gwiazdę filmu, zaprezentowała się na czerwonym dywanie w pięknej czarnej sukni z trenem i odkrytymi plecami. Trzeba przyznać, że Marta prezentowała się naprawdę imponująco. Gładka fryzura z przedziałkiem na środku i mocny makijaż oczu idealnie podkreślał ujmującą urodę Trzebiatowskiej.

Ku zaskoczeniu wielu na premierze, pojawiła się Michalina Manios, była uczestniczka programu "Top Model. Zostań Modelką". Michalina, zgodnie z przyjętym zdaje się zwyczajem, namiętnie pozowała fotoreporterom robiąc dość dziwaczne miny.

Paulina Sykut i Anna Samusionek postawiły na dość skromne sukienki od Mario Menezzi. Trzeba przyznać, że kreacje były dość zachowawcze jak na obie gwiazdy.

kj
Może Cię również zainteresować:

Paulina Sykut została "Ikoną Stylu 2018"! Czy jej córka, Róża, idzie w jej ślady?

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady