• ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One kończą w tym roku 50 lat. Która wygląda najlepiej? Zagłosuj w naszym plebiscycie!

Być może to powietrze Los Angeles, być może świetna dieta… Jedno jest jednak pewne – gwiazdy Hollywood starzeją się pięknie. Potraficie uwierzyć, że one kończą w tym roku 50 lat?!

 

W 2017 roku pięćdziesiątkę kończy Julia Roberts, Nicole Kidman, Pamela Anderson, Lauren Graham, Kristen Johnston i Laura Dern. 

 

Która z nich wygląda najlepiej?

W jaki sposób zachować młody wygląd jak gwiazda Hollywood?
 
Odpowiedź jest prosta: medycyna estetyczna. Co więcej, wcale nie musisz iść pod nóż - współczesne zabiegi są na tyle skuteczne i bezinwazyjne, że nie musisz decydować się na operację plastyczną.
 
Jednym z najnowszych i najchętniej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej jest BTL HIPRO - najnowsza generacja liftingu ultradźwiękowego skóry twarzy i ciała.
 
Dlaczego zabieg jest tak popularny? Ponieważ korzyści płynące z BTL HIPRO są ogromne:
  • Możliwość ujędrniania każdej części ciała
  • Nie wymaga wykonania serii zabiegów
  • Trwałe spektakularne rezultaty, zwłaszcza w przypadku wiotkiej skóry
  • Bezpieczna terapia, doceniana przez specjalistów na całym świecie
  • Szybki zabieg niewymagający rekonwalescencji
  • Możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, również na opaloną skórę
  • Stopniowa poprawa jędrności do 3 miesięcy po zabiegu

 

 
Istotą tej metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowej na małym obszarze, powodując punktową termoablację. Energia dostarczona do poziomu SMAS skóry właściwej sprawia, że włókna kolagenowe skracają się, pobudzając jednocześnie do wytwarzania nowego kolagenu. W ten sposób uzyskujemy trwały rezultat poprawy napięcia oraz liftingu skóry indukowany dużo głębiej niż dotychczas.
 
Co najważniejsze, dzięki selektywnemu działaniu ultradźwięków na głębsze warstwy skóry nie dochodzi do uszkodzenia powierzchni naskórka i natychmiast po zabiegu możemy wrócić do codziennych czynności.
 
Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, ale na właściwy rezultat liftingu w postaci oprawy owalu twarzy i napięcia policzków, trzeba zaczekać do kilku miesięcy. W większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg, aby osiągnąć zadowalający efekt.
 


Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady