• puchacho

Grażynka z "Klanu" schudła 10 kilo!

Gwiazda serialu "Klan" schudła 10kg

Podczas gdy jedne gwiazdy zaokrąglają się tu i ówdzie (zobacz), inne chudną w oczach. Potrzeba naprawdę silnej woli i wielu wyrzeczeń, by z zaokrąglonej kobiety stać się prawdziwą seksbombą. Ostatnio o swojej silnej woli przekonała się aktorka znana z roli Grażynki z "Klanu", która schudła już 10 kilo, a efekt widać gołym okiem.

Małgorzata Ostrowska – Królikowska wielokrotnie próbowała pozbyć się zbędnych kilogramów. Do przesadnie otyłych może i nigdy nie należała, ale już od kilku lat zmaga się z coraz bardziej zauważalną nadwagą. Pierwsze starania podjęła 5 lat temu, dzięki którym zrzuciła 15 kg. Szczęście było ogromne, ale nie trwało długo. Efekt jo-jo powrócił jak zły sen. Nauczona przez życie Małgorzata, tym razem radykalnie zmieniła swoją dietę, więc jest nadzieja na długotrwały efekt.

Serialowa Grażynka postanowiła nieco rozsądniej podejść do tematu. Wie, że dieta nie polega tylko na zmianie sposobu odżywiania się, ale wymaga też innego trybu życia. Teraz to ruch jest podstawą, konieczne są treningi czy pomagają też zabiegi spa, które pokochała:

- Uwielbiam SPA! Gdybym mogła, siedziałabym całymi godzinami w gabinetach odnowy – wyznała w rozmowie z „Super Expressem”.


Rezultat jest widoczny i Królikowska prezentuje się zdecydowanie korzystniej. Jest szczuplejsza na twarzy, węższa w biodrach, a do tego wreszcie pokazała zgrabne nogi, będące jej dużym, skrzętnie skrywanym atutem. To sprawiło, że aktorka w końcu zaczęła podkreślać swoje wdzięki, co znalazło także odzwierciedlenie w jej odejmujących lat stylizacjach. Zobaczcie:


Swój nowy image Królikowska zaprezentowała na Wielkim Teście Wiedzy Ekonomicznej. Jak wypadła na tle innych gwiazd?

Może Cię również zainteresować:

Wszyscy byli pewni, że dopadnie ją efekt jojo! Karolina Szostak zdradziła, jak udało się jej go uniknąć

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady