• Party

WYBIERZ Gwiazdę 10-lecia magazynu "Party"! PLEBISCYT

Edyta Górniak, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Doda, Kinga Rusin... Gościły na dziesiątkach okładek, opisywaliśmy je w setkach artykułów. Bez nich polski show-biznes nie byłby tym samym. A która z nich zasługuje na miano gwiazdy 10-lecia?  Zobacz nasze uzasadnienia pod plebiscytem. 

 

Głosowanie trwało do 10 września! Oto jego wyniki.

Party plebiscyt
Fot. Party.pl

Nominacje do tytułu Gwiazdy 10-lecia magazynu "Party"

 

Edyta Górniak

Do tej pory gościła na okładkach "Party" najczęściej, bo aż 33 razy. I to także wydanie z nią w lipcu 2012 roku rozeszło się w rekordowym nakładzie 546 715 egzemplarzy. 


Małgorzata Kożuchowska

Ikona stylu i królowa kobiecych serc ozdobiła 12 okładek "Party", a przez 10 lat powstało o niej ponad 100 artykułów!


Małgorzata Rozenek-Majdan

Do grona bohaterek "Party" dołączyła najpóźniej, ale szybko nadrobiła straty, pojawiając się w sumie na 17 okładkach i stając się jedną z faworytek Czytelników!

 

Anna Mucha

Kiedyś nie schodziła z okładek "Party" (gościła na nich aż 18 razy!). Ostatnio o niej ciszej, ale może to cisza przed kolejną burzą?

 

Doda

Była bohaterką pierwszej okładki "Party", a potem pojawiła się tam jeszcze 17 razy! W sumie numery „Party”, które ozdobiła swoją twarzą, rozeszły się w ponad 6-milionowym nakładzie.

 

Kinga Rusin

Na okładkach "Party" pojawiała się przez całą dekadę regularnie (w sumie 13 razy!), ale co warte docenienia – nigdy z powodu skandalu!

 

AKTUALIZACJA

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą!


Może Cię również zainteresować:

To było najlepsze Party w mieście! Zobaczcie kulisy urodzin magazynu "Party"

Źródło: Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady