• chimera

Gusttavo Lima podbija Polskę. Kto to jest?

Gusttavo Lima - kto to?

''Balada'' - to tytuł przeboju tego lata. I wcale nie chodzi tutaj o poruszającą serca piosenkę o miłości, a taneczną i porywającą kompozycję opowiadającą o... seksie w samochodzie. Zapewne większość z was zna ten kawałek, a teraz pora poznać jego wykonawcą - Gusttavo Lima.

Na prawdę nazywa się Nivaldo Batista Lima i pochodzi z Brazylii. Urodził się 3 września 1989 roku, jest zodiakalną panną. W swoim kraju osiągnął już bardzo dużo, nagrał sporo przebojów, głównie w klimacie sertaneja, czyli brazylijskiego odpowiednika country. Chociaż pierwszą płytę wydał w 2009 roku to w Europie zadebiutował dopiero teraz.

Dzięki singlowi "Balada" trafił na szczyty list przebojów w Turcji, Polsce, Francji, Hiszpanii i Niemczech. Teraz podbija kolejne europejskie rynki muzyczne. Niwątpliwie na bazie popularności swojego rodaka Michela Telo, który wylansował już w Europie piosenkę "Ai Se Tu Puego"

"Balada Boa (Tchê Tcherere Tchê Tchê)", bo taki jest pełny tytuł, opowiada historię na zasadzie "będę brał cię w aucie", a charakterystyczny refren nie ma żadnego tłumaczenia, chyba że "bara bara".

Teledysk do piosenki został zarejestrowany podczas jesiennej trasy koncertowej Gusttavo Limy, na której pojawiło się aż 60 tysięcy osób.

 

Może Cię również zainteresować:

Nie uwierzycie, w jaki sposób Jurek Owsiak rozpoczął WOŚP! Zobaczcie, jak wyglądał "I Finał"...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady