Szykujcie się! Wiemy, kiedy Sylwia Grzeszczak pojawi się na salonach pierwszy raz po urodzeniu córki!

Sylwia Grzeszczak odniosła międzynardoowy sukces

Sylwia Grzeszczak po urodzeniu córki Bogny zaszyła się w Poznaniu i nie udzielała publicznie. Nie grała koncertów, nie pojawiała na salonach... Ale jest jedno wydarzenie, na którym Sylwia Grzeszczak dwa i pół miesiąca od urodzenia córki musi być. Wokalistka, razem z mężem Liberem, pojawi się na premierze filmu

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Powód? Sylwia skomponowała muzykę do tego filmu.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Dlaczego Sylwia Grzeszczak nie pojawiła się na premierze "7 rzeczy"? Liber zdradził powody WIDEO

Pierwsze oficjalne wyjście Sylwii Grzeszczak po urodzeniu córki

Sylwia Grzeszczak przyjedzie specjalnie z Poznania na premierę filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", w którym Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski grają jedne z głównych ról. Kiedy? Premiera odbędzie się 25 lutego 2016 roku w Arkadii.

Dla Sylwii to ważna premiera, bo debiutuje w roli kompozytora, a tworzyła muzykę wtedy, kiedy była w ciąży. W wywiadzie Sylwia Grzeszczak potwierdziła, że zamierza przyjść na premierę, a nawet nie może się jej doczekać.

Oczywiście, zamierzam się na niej zjawić. Nie odmówię sobie przyjemności wysłuchania własnych kompozycji. Totalny odjazd! Nie mogę się doczekać tej chwili - mówi Grzeszczak.

Opisała też, jakim przeżyciem było komponowanie muzyki filmowej.

Skomponowałam między innymi piosenkę „7 rzeczy”, którą wykonują Liber i Mateusz Ziółko. Ten utwór promuje film i jest w nim wiodącym motywem muzycznym. Oprócz piosenki tytułowej, wzięliśmy na warsztat moje dwa starsze utwory. Chodzi o znane single, których tytułów teraz nie zdradzę. Niech to będzie niespodzianka. Zostały zaaranżowane na nowo, specjalnie na potrzeby filmowe i w wydaniu symfonicznym stanowią ilustrację kluczowych scen „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.  Chociaż z muzyką mam do czynienia od dziecka, dzisiaj znowu jestem debiutantką  (śmiech). Pisanie muzyki filmowej było moim wielkim marzeniem. (...). Mam nadzieję, że to początek mojej przygody z filmem - opowiada Grzeszczak.

Film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" już od 26 lutego w kinach!

Zobacz zwiastun filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski to najlepsze ciało show-biznesu? Aktor zdradza, jak się czuje pozując nago! WIDEO

 

Sylwia Grzeszczak skomponowała muzykę do filmu, a niedawno urodziła córeczkę i udzieliła pierwszego wywiadu po tym jak na świecie pojawiła się Bogna. Jeszcze rok temu tak Sylwia i Liber świętowali zdobycie Telekamery w kategorii muzyka:

Sylwia Grzeszczak i Liber na Telekamerach
Fot. ONS

 

W filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" oprócz Alicji Bachledy-Curuś i Mikołaja Roznerskiego wystąpiła tez Barbara Kurdej-Szatan czy Aleksandra Hamkało.

Barbara Kurdej-Szatan w sukience i kapeluszu
Fot. ons.pl

 

Ola Hamkało - po nakręceniu filmu okazało się, że jest w ciąży i oczekuje pierwszego dziecka.

Aleksandra Hamkało w sukience

Czy podoba Ci się piosenka do filmu 7 rzeczy... skomponowana przez Sylwię Grzeszczak

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady