Grzegorz Krychowiak szczerze o związku z Celią - opowiada jak się poznali i deklaruje: "Nie jestem zazdrosny"

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat
Fot. Instagram

Grzegorz Krychowiak szczerze o swoim związku z Celią! W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Grazia" reprezentant Polski opowiada o wspólnych początkach. To była miłość od pierwszego wejrzenia!

Poznaliśmy się, gdy chodziłem jeszcze do szkoły we Francji. Oczywiście Celia bardzo mi się podobała, bo przy pierwszym kontakcie decyduje fizyczność, wygląd. Z jakiegoś powodu podchodzisz do tej, a nie innej kobiety. Potem jednak zaczyna liczyć się wnętrze, inteligencja, sposób patrzenia na świat. (...) Bo poza tym, że moja dziewczyna jest piękna, jest również inteligentna i pozytywnie nastawiona do życia - opowiada w "Grazii". 

A czy bywa o nią zazdrosny? W końcu Celia Jaunat uchodzi za jedną z najpiekniejszych WAGs świata! I tu zaskoczenie! Bo Grzegorz Krychowiak odpowiada, że...

Nie jestem zazdrosny o to, że ktoś się za nią odgląda, bo nic w tym dziwnego - jest zjawiskowo piękną kobietą, przyciąga wzrok. Oczywiście są pewne granice, których innym przekraczać nie wolno, ale nie miałem jeszcze przypadku, abym musiał reagować czy interweniować - tłumaczy w wywiadzie.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Grzegorz Krychowiak świętuje dzisiaj 28. urodziny! Jaka jest historia jego wygłupów ze Szczęsnym? Poznaj ciekawostki o piłkarzu!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Co łączy Krychowiaka i Celię?

Teraz przed piłkarzem i Celią nowy rozdział w życiu. Para zamieszkała w Paryżu, bo jak wiadomo nasz piłkarski gwiazdor zmienił klub (Przypominamy: Grzegorz Krychowiak już w Paris Saint-Germain! Padł rekord za transfer Polaka?). Przez chwilę wydawało się, że zmienił też dziewczynę, ale na szczęście okazało się, że plotki o ich rozstaniu okazały się nieprawdą. Tych oboje przecież wiele łączy: miłość do mody, zdrowego stylu życia (zobacz: dziesięć sposobów na to, jak jeść mniej), są bardzo rodzinni. Krychowiak pytany o to, czego mu brakuje w życiu, odpowiada, że... niczego.

My byśmy sobie życzyli ich rychłego ślubu. A wy?

 

ZOBACZ: Celia Jaunat pokazała film z luksusowego butiku. Czy wydała kilkadziesiąt tysięcy na kultową torebkę? WIDEO

 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat mieszkają już w Paryżu.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wychodzą na randkę w Paryżu
Fot. Instagram

 

Grzegorza i Celię połączyła także miłość do mody. I to widać!

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat w eleganckich strojach
Fot. Instagram

Grzegorz Krychowiak gra teraz w drużynie Paris Saint-Germain.

Grzegorz Krychowiak
Fot. East News

Czy twoim zdaniem Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat pasują do siebie?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady