Górniak zwolniła Sablewską!

Fot. ONS
Po pojawieniu się informacji, że menadżerka gwiazd Maja Sablewska sama postanowiła zostać gwiazdą i przyjęła propozycję zostania jurorem w muzycznym show X Factor, zastanawialiśmy się, co się stanie z jej podopiecznymi.

Sablewska wraz z rosnącą popularnością, jaką zazwyczaj daje udział w popularnym show, mogłaby mieć coraz mniej czasu na promowanie swoich gwiazd - Mariny i Edyty Górniak. Jedna z najpopularniejszych menadżerek gwiazd w Polsce sama stanęła na progu kariery gwiazdy. Mogłoby się okazać, że cały swój czas przeznacza na dbanie o swój własny wizerunek.

Nasze obawy podzieliła jedna z jej najważniejszych podopiecznych. Mianowicie Edyta Górniak z dniem wczorajszym zrezygnowała z usług Mai! 

Dziś w prasie pojawiło się oficjalne oświadczenie piosenkarki:

- Decyzja, jaką podjęłam podyktowana jest intensywnością moich planów zawodowych przyjętych dla roku 2011 jeszcze przed jego rozpoczęciem, dla których realizacji wymagać muszę pełnego zaangażowania i dyspozycyjności.

Ciekawe co na to TVN? Czy menadżerka gwiazd jest równie ciekawym kąskiem jako była menadżerka skłócona z większością swoich byłych podopiecznych?
Może Cię również zainteresować:

Doda, Edyta Górniak, Marina, Natalia Kukulska - z kim najlepiej pracowało się Mai Sablewskiej?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady