Górniak zamieszka z nowym partnerem?

Fot. AKPA
Edyta Górniak, która rok temu rozwiodła się z Dariuszem Krupą, jest dziś bardzo ostrożna w uczuciach. Pomimo tego, że odnalazła szczęście u boku znanego prawnika Piotra, to obawia się kolejnej porażki miłosnej. Osoba z otoczenia piosenkarki wyznała w „Fakcie”, że Piotr jakiś czas temu złożył propozycję zamieszkania razem, wtedy jednak Edyta nie była na to gotowa.
-Piotr jest dla niej wielkim wsparciem i poważnie myśli o ich związku. Chciałby żeby razem zamieszkali, tylko Edyta się waha- wyznał informator.
Teraz, kiedy widzi jak jej ukochany syn Allan zaakceptował i polubił nowego wybranka, gwiazda zaczęła poważnie myśleć nad wspólnym gniazdkiem. Edyta zaczyna przekonywać się do pomysłu Piotra.
Z pewnością nie będzie to łatwa decyzja dla piosenkarki. Pamiętamy jak po rozstaniu z mężem mówiła, że była tak oddana miłości, że zatraciła w tym wszystkim siebie. Być może obawia się, że znowu popełni stare błędy. Jedno jest pewne, Edyta u boku nowego partnera promienieje i wygląda na bardzo szczęśliwą. 

tulipan
Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady