Edyta Górniak i Piotr Schramm kupili willę za 3 miliony

Życie osobiste Edyty Górniak wygląda na bardzo udane. Od kiedy gwiazda jest w związku z prawnikiem Piotrem Schrammem, zaczęła coraz poważniej myśleć o wspólnej przyszłości. Magazyn "Party" donosi, że po długich poszukiwaniach para zakupiła wspólną, 300-metrową willę w prestiżowej dzielnicy w Konstancinie. Zakup takiej nieruchomości to koszt rzędu 3 milionów złotych.

- Jestem gotowa budować wspólny dom na nowo. Cieszę się, że nastąpiło to tak naturalnie. Szczęście sprawia, że świat wygląda inaczej, tym bardziej, że jest to już nasz wspólny świat - mówi "Party" Edyta.

Górniak decyzję nad zakupem willi powstrzymywała ze względu na syna.

- Najważniejsze dla mnie było, żeby Allan był gotowy na wspólny dom dla naszej trójki. Obserwowałam uważnie reakcje syna kiedy jesteśmy w towarzystwie Piotra. Zależało nam by uszanować jego uczucia. Dziś jestem pewna, że nadszedł właściwy moment.

Willa Edyty i Piotra znajduje się w przepięknym otoczeniu, nieopodal lasu i rzeki. Ma osiem pokoi, dużą garderobę i przestronną kuchnię z widokiem na ogród. Poza tym Górniak zadbała, by Allan mógł rozwijać swoje sportowe pasje. Dlatego razem ze Schrammem zapewnili mu duże boisko ze sztuczną trawą i profesjonalnym oświetleniem.

Cała rodzina do willi wprowadzi się po powrocie z wakacji w Tybecie, czyli na początku sierpnia. Ciekawe czy luksusy będą bardzo odbiegać od tych z czasów związku z Dariuszem Krupą?

Zobacz: W takich luksusach żyła Gróniak z Krupą!