• edyta górniak, dariusz krupa, jak oni śpiewają, nina ternetiew

Górniak podpadła w Polsacie

gorniak.jpg
Edyta Górniak nie ma ostatnio dobrej passy. Nie dość, że pokłóciła się z Mają Sablewską o jej udział w" X Factor", to i dotychczasowi sprzymierzeńcy nie chcą z nią współpracować. To już pewne, że piosenkarka nie pojawi się w żadnym telewizyjnym programie w wiosennej ramówce. Chociaż miała spore szanse na to, żeby zasiąść w jury polsatowskiego programu Tylko muzyka, to rozmowy Maj Sablewskiej na temat udziału gwiazdy w tym show zakończyły się fiaskiem.

Edyta musi zrozumieć, że nie może stawiać nam bezwzględnych warunków. Chodzi o to, że decyzje o doborze jurorów podejmuje producent, a nie osoby zapraszane do programu. Nie mogliśmy się zgodzić na jej warunki. Jeśli ma jakieś zastrzeżenia personalne go kogokolwiek, to powinna je rozwiązywać prywatnie. W pracy liczy się profesjonalizm
. – wyjaśnia Paweł Czajkowski, pracownik PR-u Polsatu.

Nam udało się dowiedzieć, że Edyta zażądała wykluczenia z jury Darka Krupy, który najprawdopodobniej będzie jednym z trzech jurorów. Stacja nie podpisała na razie z nim umowy, ale wszystko wskazuje na to, że to właśnie on pojawi się w marcu w polsatowskim show. Górniak zaś będzie mogła oglądać swojego byłego męża na telewizyjnym ekranie.
tr
Może Cię również zainteresować:

Mamy zwiastun pierwszego odcinka show Justyny Żyły "Pierzemy brudy do czysta!"! Jak wypadła przed kamerą?

Źródło: Mat. promocyjne

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje