Edyta Górniak wyprowadziła się z domu w Krakowie
Instagram

Edyta Górniak wyprowadza się z domu w Krakowie! Okazuje się, że artystka, która kilka miesięcy temu zdecydowała się na przeprowadzkę z Warszawy, teraz musiała szukać sobie nowego domu. Według doniesień "Dobrego Tygodnia" wszystko przez właściciela wynajmowanego przez divę apartamentu. Znajomy Edyty Górniak w rozmowie z tabloidem zdradził, że mężczyzna nękał gwiazdę, która tuż przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych podjęła decyzję o wyprowadzce.

Zobacz także: Formalności do budowy domu: warunki zabudowy, mapa geodezyjna, zgłoszenie budowy


Okazał się niestabilny emocjonalnie. Przychodził do Edyty nawet w środku nocy, walił w drzwi albo coś wykrzykiwał pod jej oknami. Raz nawet zrugał jej syna Allana. Wykorzystywał też naiwność i ufność Edyty. Żądał bajońskich sum za rzekome rachunki, których nie chciał jednak przedstawić- przyznał informator tabloidu.

 

Gdzie więc teraz zamieszka Edyta Górniak? Okazuje się, że z pomocą przyszli sąsiedzi gwiazdy. Nowi znajomi artystki bardzo ją polubili i nie chcieli, żeby wyprowadzała się z osiedla w podkrakowskich Mogilanach, dlatego znaleźli dla Edyty dom w tej samej okolicy. Lada dzień artystka w nim zamieszka. Miejmy nadzieję, że tym razem Edyta Górniak będzie mogła w spokoju mieszkać w swoim ukochanym Krakowie.

 

Zobacz także: Zobacz, jak wygląda dom Edyty Górniak pod Krakowem! Gwiazda mieszka na luksusowym osiedlu ZDJĘCIA

 

Edyta Górniak przeprowadza się.

Edyta Górniak
ONS

Artystka znalazła już nowy dom na osiedlu w Mogilanach.

Edyta Górniak we Wrześni

 

Więcej na temat Edyta Górniak