Fresh Fashion Awards - wybierz najlepszego projektanta! Sokołowska, Maffashion, Sablewska i inni w jury konkursu

Jury konkursu Fresh Fashion Awards
Fot. mat. prasowe

Już 25 maja w Fabryce Samochodów Osobowych odbędzie się wielki finał pierwszej edycji Fresh Fashion Awards powered by NOIZZ. Jurorzy i publiczność wybiorą najlepszego projektanta, który w nagrodzie będzie miał możliwość udziału w kampanii promocyjnej "Powered by NOIZZ" w portalach Noizz i Onet o wartości pół miliona złotych, oraz profesjonalną kampanię wizerunkową autorstwa Jana Kriwola. 

 

POLECAMY: Kożuchowska, Szostak, Sablewska... która jest większą muzą? Łukasz Jemioł ma odpowiedź!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Kupisz, Maffashion, Kasia Sokołowska, Maja Sablewska... Oto jury!

8 maja odbyły się pierwsze obrady jury w skład którego wchodzą: Maffashion, Kasia Sokołowska, Maja Sablewska, Robert Kupisz, Michał Łojewski, Marek Dorobisz oraz duet Lange&Lange. Spośród 70 zgłoszeń jurorzy wybrali 10 najlepszych marek, które teraz mogą ocenić internauci. Wśród tej dziesiątki znajduje się troje finalistów , wskazanych jednogłośnie przez jury. 

Zgłoszenia konkursowe były bardzo zróżnicowane. Z jednej strony finałowa trójka zaprezentowała kolekcje wyróżniające się bardzo wysokim poziomem, myślę, że śmiało można powiedzieć, że był to poziom międzynarodowy. Z drugiej strony, pojawiły się zgłoszenia, które odrzuciliśmy już na samym początku obrad- przyznał Robert Kupisz. 

Na stronie noizz.pl/fresh-fashion-awards znajdziecie 10 wybranych przez jury marek, które mają szansę wygrać w konkursie  Fresh Fashion Awards. Zapraszamy do głosowania, które będzie trwać do 23 maja!

 

Zobacz także: Maja Sablewska pokochała dżins! To jeden z najmodniejszych trendów na wiosnę 2017! SHOPPING

 

Jury konkursu Fresh Fashion Awards
Fot. mat. prasowe

Polub nas na FB

Interesujesz się modą?

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady