• Hades

Chajzer demaskuje pracę fotoreporterów: Wpierniczają catering

Filip Chajzer o ściance w "Maglu Towarzyskim"
Fot. ONS

Filip Chajzer ogromną popularność zdobył po reportażu dla "Dzień Dobry TVN" wyśmiewającym modowych blogerów. Podczas kręcenia materiału dziennikarz pierwszy raz gościł na takiej imprezie i wszystko, co tam się działo było dla niego czymś nowym i fascynującym. Przypomnijmy: Filip Chajzer jest bezlitosny dla blogerów. Znowu ich ośmieszył

Chajzer był w zeszłym tygodniu gościem "Magla Towarzyskiego". W rozmowie z Karoliną Korwin Piotrowską i Tomaszem Kinem reporter opowiedział o swoich przeżyciach związanych z pojawieniem się na pokazie mody. Duże wrażenie zrobiła na nim ścianka.

- Byłem w szoku. Byłem na tym Fashion Weekendzie. Pierwszy raz byłem na takiej imprezie. To dla mnie zupełnie inny świat. Nie wiedziałem, że to tak działa. Myślałem, że przychodzą te gwiazdy i fotoreporoterzy mówią "chodź, stań tutaj, cykamy, cykamy". Myślałem, że oni ich tam ciągną na siłę. Byłem o tym przekonany, że to jest tak, że oni muszą tam stanąć. No bo jak nie staną, to fotoreporterzy będą niezadowoleni.


Chajzer zdradził również, jak wygląda praca fotoreporterów na takich imprezach.

- To jest tak, że nie ma fotoreporterów, bo wpierniczają catering. Przychodzi taka dziuńka cała w botoksie, staje i robi pozy. Robi te pozy do niczego, bo nie ma nikogo. Po prostu jak z psychiatryka. Potem jeden odrywa się od tego kotleta, cyka jej fotę. Przychodzi drugi, bo widzi, że ten robi a ten nie ma. Ja się pytam: "Kto to jest?", a on, że to jest jakiś Pająk - powiedział dziennikarz w "Maglu Towarzyskim".


Filip Chajzer przeżywa właśnie swoje 5 minut w mediach, które być może według ostatnich doniesień zaowocuje własnym programem. W sumie przydałaby się w telewizji osoba z dystansem do show-biznesu i otaczającego nas świata, która w dowcipny, ale i inteligentny sposób demaskowałaby wszystkie absurdy polskiej rzeczywistości. Zobacz: Chajzer o kulisach pracy w TVN: Robota dla dzieci z bogatych domówFilip Chajzer w pracy:

Może Cię również zainteresować:

Zygmunt Chajzer reklamuje proszek w Boliwii? Czy oni tak na poważnie?!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady