ONS

Filip Chajzer początkowo był znany z tego, że jest aspirującym reporterem i synem słynnego prezentera telewizyjnego. Szybko jednak znalazł swoją niszę, dzięki której zyskał ogromną popularność. Jego specjalnością stały się ośmieszające innych materiały. Przypomnijmy: Blogerki i szafiarki wkręceni przez dziennikarza TVN

Chajzer ma niewątpliwie talent do humorystycznych reportaży, bo dziś w "Dzień Dobry TVN" zaprezentował widzom kolejny bezlitosny żart z ludzkiej niewiedzy. Kilka dni temu głośno było o teście przeprowadzonym w USA, podczas którego Amerykanie mieli zaznaczyć na mapie państwa europejskie. Efekt był komiczny - na miejscu Polski wpisywano Ukrainę, Węgry czy Austrię, nie wspominając o pozostałych krajach. Materiał był wyśmiewany na polskich forach internetowych i niektórych telewizjach.

Zobacz: Bezlitosny Chajzer znów ośmieszył blogerów


Filip postanowił sprawdzić jaki jest z kolei stan wiedzy naszych rodaków i przygotował konturową mapę Polski, z którą zaczepiał przypadkowych przechodniów i prosił o odpowiednie rozmieszczenie na niej polskich miast. Okazało się, że zatrzymane osoby miał z tym nie lada problem i np. Wrocław lądował na północy kraju!

Więcej na temat Filip Chajzer