• Hades

Bobek narzeka na pracę: Żałuję, że w ogóle zostałem aktorem

20
Reakcji
Filip Bobek w Gali. Filip Bobek żałuje, że jest aktorem
Fot. ONS

Filip Bobek olbrzymią popularność zdobył dzięki roli w serialu "BrzydUla". Dzięki produkcji aktor zyskał liczne grono fanek i na stałe przylgnęła do niego opinia amanta. Sam zainteresowany nie postrzega siebie w tej kategorii.

Jakiś czas temu odbyła się premiera najnowszego spektaklu z Bobkiem w roli głównej. Aktor w sztuce "Kochanie na kredyt" wciela się w postać komornika. W najnowszym numerze "Gali" znalazł się z nim wywiad, który w sporej części kręci się wokół tematu pieniędzy. W rozmowie Filip wyznał, że ma długi w bankach.

- Jasne. Jak większość ludzi z mojej branży.


Aktor w dalszej części wywiadu przyznał, że najwięcej zarabia się w Polsce na graniu w serialach. Bobek na początku kariery miał opory, aby występować w takich produkcjach, jednak za coś musiał się utrzymywać.

- Na początku zastanawiałem się, czy to jest dobra rzecz. Ale powiedzmy sobie szczerze - w pewnym momencie spotykasz niektórych profesorów na planie serialu. Poza tym jeżeli mógłbym utrzymać się z grania w teatrze, to bym robił tylko i wyłącznie to. Ale nie jestem w stanie. Kiedy pracowałem w Poznaniu, zdarzyło mi się zagrać miesięcznie około 20 spektakli. I dostawałem tak śmieszną wypłatę... Uprawiałem magiczny, fantastyczny zawód, każdego wieczoru byłem w teatrze. Rano próby, wieczorem próby, pomiędzy nimi nie opłacało się wracać do domu. Oczywiście to jest przyjemne, jesteś młody masz na to siły. Ale co, jeśli nic na tym nie zarabia? A wiesz, że już naprawdę nie wypada ci dzwonić do rodziców i prosić ich o pożyczkę.


Bobek powiedział również, że miewa dni, gdy ma dość bycia aktorem, ze względu na niepewny zawód, który rządzi się swoimi prawami i nie ma unormowanego czasu pracy.

- Gdy mam gorszy moment, to sobie myślę, że żałuję, że w ogóle zostałem aktorem (śmiech). Dzieje się tak, kiedy spotykam ludzi, którzy pracują od 8.00 do 16.00, mają zaplanowane wakacje, spokój i wolne weekendy. Mnie się to marzy w momentach najtrudniejszych, kiedy wracam do domu o północy a muszę wstać za pięć godzin.


Filip Bobek tej jesieni przeżywa reaktywację swojej obecności w mediach. Ciekawe jak teraz wygląda jego sypialnia? Zobacz: Jak wygląda sypialnia Filipa Bobka? 

20
Reakcji

Komentarze (20)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
przestańcie pisać głupoty NIE PODOBA SIĘ to nie oglądać!!! A AKTOREM JEST SUPER
.
Oceniono 1 razy
Gość
widzę po komentarzach,że sami koneserzy krytyki i nieudacznic. Krytyka,gnojenie etc,etc....Weźcie się matoły za robotę to może coś o was coś może kiedyś coś napiszą.Filip tak trzymaj!
Oceniono 3 razy
Gość
Tajemnica już nie jest tajemnicą Filip Bobek gejem.
Oceniono 1 razy
Gość
To się zgadza nawet do Londynu pojechał wtedy co Filip Bobek.
Oceniono 0 razy
Gość
Szkoda ,że jednak jest gejem ,a w wywiadach głupoty opowiada o uwodzeniu.
Oceniono 0 razy
Gość
I dostawałem tak śmieszną wypłatę.- to znaczy ile dla Pana to śmieszna kwota? zawsze można zmienić zawód i zatrudnić się w markecie, godziny pracy równie gówniane, jest się popychadłem, brak satysfakci i ludzie nie cieszą się na widok sławnej osoby
Oceniono 0 razy
Gość
Marcin Tyszka chłopakiem Filipa Bobka .
Oceniono 0 razy
Gość
chyba strzelił sobie w stopę, poziom jego gry jest odpowiedni do tych seriali
Oceniono 0 razy
Gość
dlaczego on ukrywa z tym ze jest gejem? przeciez ma chlopaka fotografa ktory robil sesje Dody do High Life
Oceniono 0 razy
Krysia
Justyna mi mówiła kiedyś na imieninach, że on też tak, z facetami sobie lubi...
Oceniono 0 razy
Gość
beznadziejny aktor to i beznadziejne seriale ...pozatym on jest paskudny kobietom sie naprawde podoba? bleeeeee jestem kobieta ale mi totalnie wyglada na ciote i wogole jest asexowny jak dla mnie ...nie zwrocilabym na niego uwagi na ulicy no moze na jego badziewiaste zielone spodnie jak by w nich szedł...
Oceniono 0 razy
Gość
Zawsze mozna zmienić zawód, jak będzie tak nadawał na te seriale to nawet tam roli garniturowego nie dostanie
Oceniono 0 razy
Gość
Wypowiedź wyrwana z kontekstu...
Filip, trzymaj się! :)
Oceniono 0 razy
Gość
Nie zmienia to jednak faktu,że Bobek gra bezpłciowo czytaj KOSZMARNIE!
Oceniono 0 razy
Gość
facet ma rację polskie seriale to porażka. przecież placy nie potrafią nawet zrobić dobrej przeróbki zagranicznego serialu na polski
Oceniono 0 razy
+ Pokaż więcej komentarzy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady