• Party

Fenomen Dekady magazynu "Party" GŁOSUJ w plebiscycie! Na 1. miejscu Robert! Ale który - Lewandowski czy Biedroń?

Choć reprezentują czasem skrajnie różne dyscypliny - jak moda, sport, telewizja, kuchnia, czy polityka, potrafili skraść serca milionów. Każdy miał swoją drogę do sławy. Kto z nich jest jednak największym fenomenem?

Głosowanie trwało do 10 września! Oto wyniki:

 

Party plebiscyt
Fot. Party.pl

"Kuchenne rewolucje"
Program, który nie tylko cieszy się nieustającą popularnością (ogląda go ponad 2,5 miliona osób!), ale i zarabia dla TVNu potężne pieniądze – w zeszłym sezonie rekordowe 162 miliony złotych! Dzięki niemu wszyscy staliśmy się kulinarnymi ekspertami!

"Rolnik szuka żony"
Ponad 4 miliony osób przed telewizorami i rekordy komentarzy na portalu Party.pl pod każdą informacją o bohaterach programu mówią same za siebie. Ten show udowodnił, że nie tylko gwiazdy mogą stać się idolami milionów! 

Maffashion
900 tysięcy fanów na Facebooku i milion (!) obserwujących na Instagramie. Takim wynikiem nie może pochwalić się żaden magazyn mody. To ona jako pierwsza udowodniła, że w tych czas o trendach decydują blogerki. 

Robert Lewandowski
Czy musimy uzasadniać, dlaczego kapitan naszej reprezentacji znalazł się w tej kategorii? Portugalia ma Cristiano Ronaldo, Anglia - Davida Beckhama, a my mamy naszego Roberta! 

Robert Biedroń
W Polsce, która nie słynie ze specjalnej tolerancji (przypomnijmy, że jesteśmy jednym z ostatnich krajów Unii, w którym nie zalegalizowano związków partnerskich), zdeklarowany gej został prezydentem miasta. I, co najważniejsze, udowodnił, że jest idealnym człowiekiem na to stanowisko!

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą.


Może Cię również zainteresować:

To było najlepsze Party w mieście! Zobaczcie kulisy urodzin magazynu "Party"

Źródło: Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady