• barbie

Tak Farna szaleje w czeskim Idolu

Ewa Farna w czeskim SuperStar

Już wkrótce w Czechach zostanie wyemitowana nowa edycja programu "SuperStar", który w Polsce swoje czasy świetności miał w latach 2002-2005 po nazwą "Idol". W jury tamtejszego show zasiada m.in. Ewa Farna. Gwiazda od lat plasuje się wśród najpopularniejszych piosenkarek u naszych południowych sąsiadów, więc jej obecność za stołem jurorskim nikogo nie powinna dziwić.

W internecie opublikowano już fragmenty pierwszych odcinków programu z udziałem Farnej. Ewa robi wokół siebie najwięcej zamieszania i z pewnością zapewni programowi największy rozgłos. Gwiazda np. tańczy na stole, oblewa się wodą i występuje u boku uczestnika.

Jakby tego było mało, wystarczy sobie przypomnieć jak flirtowała z jednym z przystojniaków. Zobacz: Wiemy w kim zakochała się Farna!

Wiele wskazuje, że ten program będzie dla Ewy kolejnym sukcesem w jej karierze. Nieoficjalnie mówi się też, że Farna planuje podbić kolejne kraje, tym razem w zachodniej części Europy. Z tym też powinna sobie poradzić bez problemu, wystarczy przypomnieć ten występ: Farna powaliła Czechów na kolanaPrzy okazji zobaczcie wszystkie wcielenia Ewy w 2012 roku:

Może Cię również zainteresować:

Już dziś finał "Idola", a my zebraliśmy 11 najdziwniejszych występów! Pamiętacie "Dary losu?" ;)

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady