• patceg

Skandal z polskimi modelkami podzielił środowisko. Minge nie potępia dziewczyn

Ewa Minge o skandalu z polskimi modelkami
Fot. ONS

Dwa tygodnie temu w Polsce wybuchł głośny skandal z polskimi modelkami z Instagrama. Wszystko za sprawą prowokacji autorów jednego z bloga, którzy udostępnili korespondencję z arabskimi szejkami. Dyskusja dotyczyła świadczenia usług seksualnych przez kobiety za spore sumy pieniędzy. Zobacz: Skandal z polskimi modelkami. Są "sprzedawane" arabskim szejkom. Wsród nich znana celebrytka

Sprawa odbiła się głośnym echem w mediach, zwłaszcza, że podobno zamieszana była w to Angelika Fajcht, która zasłynęła występem w "Dzień Dobry TVN". Modelka zabrała głos i napisała, że informacje, które wyszły na światło dzienne są nieprawdziwe i negatywnie wpływają na jej wizerunek. Teraz zamieszanie postanowiła skomentować Ewa Minge, która podeszła do tego z dużym dystansem:

Nie potępiam tego. Jest popyt i jest podaż. Jednak nie ma we mnie zgody na produkowanie na ściankach gwiazdeczek, które żyją z bywania i dawania. (...) Paniom od zadań specjalnych radzę z twarzą chodzić odsłoniętą, skoro wybrały taki zawód, a nie podszywać się pod modelki - wyznała w rozmowie z "Super Expressem". 

Popieracie?

Zobacz: 45-letnia Ewa Minge nie ma ani jednej zmarszczki
  

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Dlaczego Michał Piróg ma nie pojawić się w nowej edycji "Top Model"? My już wiemy!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady