Ewa Farna dostała własny program! Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę. Znamy szczegóły!

Ewa Farna dostała własny program w RMF FM
Fot. Instagram

Ewa Farna dostała własny program w RMF FM! Piosenkarka za pośrednictwem portali społecznościowych pochwaliła się fanom, że już od najbliższej soboty (11 marca) będzie prowadzić audycję "Ewa Farna - To lubię!". Program gwiazdy rozpocznie się o 15:00 i będzie trwał dwie godziny. Artystka nie ukrywa, że prowadzenie własnego programu jest dla niej wielkim wyzwaniem i już stresuje się przed debiutem na antenie radia.

 

POLECAMY: "Nie rozumiem podniecenia" - gwiazda Polsatu komentuje figurę Ewy Farnej!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Ewa Farna poprowadzi własną audycję

Ewa Farna już za kilka dni zadebiutuje w RMF FM i chociaż piosenkarka już od wielu lat związana jest z show-biznesem to prowadzenie własnej audycji jest dla niej bardzo stresujące. Na Instagramie Ewa przyznała, że jest nieco przerażona swoją nową pracą. 

Nie moge w to uwierzyc, to jest straszne wyzwanie, boje sie i ucze sie nowej roli, wiec badzcie dla mnie lagodni prosze :D. Zobaczmy jak to sie rozkreci, bedzie szczerze, bedzie wesolo i energicznie. O muzyce i wszystkim co sie wokol dzieje. Kazda sobote mozemy pobyc razem przez dwie godziny na fali radia RMF FM. Ale jaja :D- napisała na Instagramie (pisownia oryginalna).

Będziecie słuchać nowej audycji prowadzonej przez piosenkarkę? Myślicie, że Ewa Farna poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Trzymamy kciuki!

 

Zobacz także: Ewa Farna jest na diecie? Zobacz, jaką metamorfozę przeszła od początku kariery

 

Ewa Farna poprowadzi własną audycję.

Ewa Farna dostała własny program w RMF FM
Fot. Instagram

Pierwszy odcinek audycji już w najbliższą sobotę.

Ewa Farna z fryzurą afro
Fot. Instagram

 

Będziecie słuchać audycji prowadzonej przez Ewę?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje