• Hades

Ups... Ewa Farna jest WIEŚNIARĄ

Ewa Farna jest wieśniarą
Fot. ONS

Kilka tygodni temu Ewa Farna przeprowadziła się do Warszawy. Gwiazda przeniosła się do stolicy, gdyż podjęła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz została kapitanką w "Bitwie na głosy". Jednak młoda artystka nie przystosowała się jeszcze do wielkomiejskiego życia. Na jednym z czatów internetowych ze swoim udziałem wyznała wprost, że jest wieśniarą.

- Jestem zwykłą wieśniarą, pochodzę z wioski, a teraz z powodu studiów żyję w wielkim mieście. Trochę mnie to przeraża. Korki, pełne autobusy, smog, masa ludzi… Ale Warszawę można pokochać - stwierdziła wokalistka.


Farna podkreśliła, że w Warszawie czuje się anonimowo. Piosenkarka z tego faktu jest bardzo zadowolona, gdyż nie chodzą za nią fani proszący ją o autograf, tylko szanują jej życie prywatne i pozwalają się jej skupić na nauce.

- Ludzie mnie nie zauważają, a jeżeli tak, to nie chodzą za mną z prośbami o autograf czy zdjęcie. Może szanują moją prywatność i fakt, że jestem w szkole, a może po prostu mnie nie znają. To dopiero drugi tydzień, więc na razie jest chłodnawo. Ale właśnie tak jest dobrze i mogę się przynajmniej skupić na wykładzie - dodała Ewa.


Może Ewa Farna w stolicy i na kampusie uniwersyteckim nie wzbudza takiego zachwytu? W końcu po ulicach Warszawy chodzą większe gwiazdy, niż ona.

Może Cię również zainteresować:

Czy "Pszczółka Maja" poniesie całą setkę jurorów "Śpiewajmy razem. All Together Now"? ZOBACZ!

Źródło: Polsat

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje