• chimera

Farna nie dostanie polskiego obywatelstwa

Ewa Farna nie ma polskiego obywatelstwa

Od października Ewa Farna rozpocznie studia w Polsce. Gwiazda oprócz dalszego realizowania planów zawodowych, ma ambitne cele obronienia tytułu magistra prawa. W rozmowie z "Show" Ewa pochwaliła się, że na wymarzony kierunek dostała się bez problemu. Chociaż nie wiąże z nim dalszych perspektyw to wiedza prawnicza w jej zawodzie może się przydać.

Co ciekawe, Ewa Farna w Polsce zdawała egzaminy jako "uczennica z zagranicy". Farna zdradziła, że czeskie prawo jest bezlitosne i mimo tego, że w jej żyłach płynie polska krew, perfekcyjnie mówi po polsku i zna historię kraju... nie może dostać polskiego obywatelstwa.

- Nie mogę starać się o polskie obywatelstwo, bo czeskie prawo zabrania mieć podwójne obywatelstwo. Nie chyba, że wyjdę kiedyś za mąż za Polaka.

Przyznacie, że taka informacja jest zaskakująca. W zasadzie od zawsze wydawało się, że Ewa Farna ma w dokumentach obywatelstwo i polskie, i czeskie. Zwłaszcza po tym jak została uznana za nieoficjalną twarz meczu Polska - Czechy podczas turnieju Euro 2012. Zobacz: Komu kibicuje Farna? Polsce czy Czechom?

Może Cię również zainteresować:

Czy Ewa Farna także odmówiła udziału w koncercie "Artyści przeciwko przemocy"? Zobaczcie co napisała!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady