Ewa Farna skończyła dziś 23 lata! Pamiętacie, jak się zmieniała?! Oś czasu Party.pl WIDEO

Ewa Farna świętuje dziś 23. urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was filmik, dzięki któremu możecie zobaczyć, jak zmieniała się młoda gwiazda.
Choć pochodzi z Zaolzia po czeskiej stronie granicy, mówi o sobie, że jest Polką! Ewa Farna to "złote dziecko". Od najmłodszych lat śpiewała, wygrywała konkursy piosenki dziecięcej, aż zauważył ją Leszek Wronka (znany czeski producent, a prywatnie dziś mąż Haliny Mlynkowej) i to właśnie pod jego pieczą Ewa zaczęła odnosić wielkie sukcesy na rynku czeskim, a później polskim. Jako nastolatka, Farna zdobyła Superjedynkę za album roku "Cicho", a potem nagrody posypały się już jedna za drugą. Sopot Hit Festiwal, VIVA Comet Awards, Eska Music Awards - to tylko kilka statuetek, które dziś stoją u Ewy na półce "chwały". Ale wokalistka to nie tylko muzyka. Gwiazda jest absulutną idolką swojego pokolenia - jej Instagrama śledzi ponad 50 tysięcy fanów! 
Prywatnie wokalistka związana jest od trzech lat z muzykiem ze swojego zespołu  - gitarzystą Martinem Chobotem. Ostatnio najwięcej emocji wywołuje dieta Ewy - fani ciągle zastanawiają się czy schudła, co je, ile waży. 

Urodziny obchodzi w trasie koncertowej, ale kwiaty dostała, czy pochwaliła się dziś na Instagranie:

 

Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła ta artystka. Sto lat dla Ewy Farnej

 

Ewa Farna skończyła 23 lata!

Ewa Farna

Jaki jest twój ulubiony przebój Ewy Farnej?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady