• Hades

Farna chce się odchudzić. Jaka jest jej dieta?

Ewa Farna jest na diecie
Fot. ONS

Ewa Farna nigdy nie należała do najszczuplejszych gwiazd. Fani pokochali ją nie tylko za piosenki, ale i za naturalność. Ostatnio w jednym z wywiadów artystka wyznała, że odkąd przeniosła się na studia do Warszawy, podchwyciła wiele złych nawyków żywieniowych oraz zaczęła prowadzić bardzo niezdrowy tryb życia, którego skutkiem jest niewielka nadwaga .

Farna postanowiła w końcu przejść na dietę. Jej decyzję pochwala trener gwiazd Piotr Łukasiak, który na co dzień współpracuje z Anną Muchą i Małgorzatą Sochą. Mężczyzna na łamach dwutygodnika "Grazia" oszacował, że piosenkarka waży ponad 60 kilogramów, a przy jej wzroście jest to stanowczo za dużo. Specjalista radzi artystce zrównoważoną, zdrową dietę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i rozłożoną w czasie na pół roku. Trener podkreślił również, że gwiazda powinna więcej ćwiczyć:

 - Ewa nie powinna też zaczynać od ciężkiego wysiłku fizycznego, bo łatwo się zrazi. Najpierw ćwiczenia aerobowe: marsz, bieg, rower, potem kilka ćwiczeń wzmacniających. Na koniec rozciąganie. Dwa razy w tygodniu, potem trzy, maksymalnie przez dwie godziny - radzi wokalistce Łukasik.


Mamy nadzieję, że Farna nie przesadzi z odchudzaniem. Wokalistka w obecnej formie nie wygląda najgorzej. Jednak wiadomo dla zdrowia i lepszego samopoczucia warto zgubić odrobinę zbędnego balastu ;)

Zobacz: Farna narzeka na nadwagę: fastfoody, mało snu, studiowanie


 

Może Cię również zainteresować:

Czy Ewa Farna także odmówiła udziału w koncercie "Artyści przeciwko przemocy"? Zobaczcie co napisała!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady