• BoyToy

"Tak je ciężarówka" - Farna pokazała od czego przytyła

Ewa Farna wystąpi w X-Factor
Fot. ONS

Ewa Farna słynie z dużego poczucia humoru i ogromnego dystansu do własnej osoby i plotek, które krążą o niej w mediach. Ostatnio w bardzo niewybredny sposób z jej wagi żartowała czeska prasa, ale wokalistka zupełnie się tym nie przejęła i odpowiedziała krytykom w znany sobie sposób. Przypomnijmy: "Nie interesujcie się moją dupą!"

Na szczęście Ewa może liczyć na wsparcie swojego chłopaka, Martina Chobota. Muzyk podobno uwielbia pełniejsze kształty ukochanej, a para spędza teraz ze sobą mnóstwo czasu. W weekend gwiazda przygotowała romantyczną kolację dla dwojga, a zdjęcia potraw opublikowała na Facebooku. Przy okazji pozwoliła sobie na mały żart skierowany do czeskiej prasy, które określiła ją mianem "polskiej ciężarówki". Podzieliła się też szczegółowymi składnikami kolacji.


A taka byla dzis kolacja Ciezarowki;-). Home made mieso wieprzowe z szparagami i sosem holenderskim, oraz salatka. Swieczki oraz film Laska Nebeska. Idealny night! A jak Wasz wieczor? - napisała pod zdjęciem na Facebooku Farna.


Tak z chłopakiem stołuje się Farna. Jak oceniacie jej zdolności kulinarne?

Zobacz: "Mój chłopak uwielbia zaokrąglone kształty"Ewa Farna z facetem na gali "Czeskie Słowiki 2013":

Może Cię również zainteresować:

Ewa Farna utrzymała swój ślub w tajemnicy! Jak jej się to udało?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady