Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis wychodzą z restauracji

 

Ewa Chodakowska już wielokrotnie mierzyła się z krzywdzącą krytyką internautów. Teraz powiedziała dość hejterom i zapowiedziała walkę w sądzie o swoje dobre imię! W wywiadzie z magazynem "Flesz" trenerka i jej mąż, Lefteris Kavoukis zdradzili, jak radzą sobie z brutalnymi atakami i przejawami nienawiści! Opowiedzieli też, kiedy planują powiększenie rodziny!

 

Ewa Chodakowska będzie walczyć w sądzie?

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa! Gwiazda fitness wciąż wymyśla nowe programy treningowe, bierze udział w sportowych wydarzeniach i organizuje tygodnie metamorfozy dla dziewczyn, które pragną zmienić swoje życie i nawyki żywieniowe. Niestety, niektórym popularność Chodakowskiej i pieniądze, które zarabia, bardzo przeszkadzają! Do tego stopnia, że próbują ją obrazić. Jak Ewa reaguje na chamskie komentarze? Czy zdarza się jej zapłacić za hejt łzami?

 

Zobacz także: Rzuć wyzwanie Chodakowskiej i spotkaj gwiazdy sportu na Go Active Show 2108!

(...) Hejt w stosunku do mnie mocno zelżał przez ostatnie lata. Ja sama też potrafię znieść dużo więcej. Ale kiedy pojawiają się osoby, które próbują mnie bezkarnie obrażać, pokazuję im, że są granice. Jestem silną babką z Sanoka, nie dam sobie wejść na głowę! Nikt nie ma prawa nazywać drugiego człowieka "gównem", "pustakiem", ani używać innych inwektyw. Będę ostro reagować na przypadki mowy nienawiści w sieci, szukając sprawiedliwości w sądzie - zapowiada w rozmowie z "Fleszem" Ewa.

Za Ewą murem stoi jej mąż, Lefteris Kavoukis.

Najbardziej podziwiam Ewę za to, że nigdy nie płacze gdy spotyka ją ludzka zawiść i bezmyślność, bo na to szkoda jej łez. Wiele kobiet nie wytrzymałoby takiej presji. (...) Odkąd pamiętam walczy w to, co wierzy, i o to, na co zasługuje. O dobrą opinię, mocną pozycję. O to, by być taką wersją siebie, o jakiej inni mogą tylko marzyć - mówi "Fleszowi.

 

Padło też pytanie o ich plany na przyszłość dotyczące powiększenia rodziny. Co zdradził Lefteris?

Wiesz jaka jest różnica między Polakami a Grekami? Tu ojcowie marzą, żeby ich synowie zostali piłkarzami albo skoczkami narciarskimi. A w Grecji - obowiązkowo koszykarzami - powiedział mąż Chodakowskiej. 

 

Ewa, a nie marzysz o córeczce? Choćby na przekór Lefterisowi?

Dla mnie ważne jest, żeby dziecko było zdrowe i czuło się kochane, zadbane i szczęśliwe. Śmieję się, że mam 2 mln córek na Facebooku, do których codziennie zaglądam i karmię dobrym słowem. Na mój prywatny “Chodagang” przyjdzie jeszcze czas. Nie zamierzam ulegać presji. Sama zdecyduję, kiedy to nastąpi. Na razie chcę smakować życie i cieszyć się z tego, co mam - dodała Ewa. 

 

Przeczytaj: Ewa Chodakowska gwiazdą TVP! Dostała swój własny program!

 


Na razie Ewa i Lefteris skupiają się na karierze – wciąż rozwijają swoją firmę, realizują nowe projekty i pracują nad powiększeniem asortymentu zdrowych przekąsek Be Raw.

 

Jesteś ciekaw jak Ewa radzi sobie z konkurencją? Czy nie obawia się tego, że ktoś ją zdetronizuje? Jak wyglądają jej kłótnie z mężem Lefterisem Kavoukisem? Wszystko to przeczytasz w nowym "Fleszu".

 

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis udzielili wspólnego wywiadu magazynowi "Flesz".

Flesz okładka z Ewą Chodakowską
Party.pl

 

Trenerka i jej mąż zdradzili, jak radzą sobie z hejterami!

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
ONS