• JR

Z kim ćwiczy Ewa Chodakowska w „Be Active"? To znana blogerka modowa! ZDJĘCIA

chodakowska1.jpg
Fot. Edipresse

Gwiazdy uwielbiają ćwiczyć z Ewą Chodakowską. A jeśli chcecie zobaczyć, jak Ewa wyciska siódme poty ze znanych osób, musicie obejrzeć sesje w nowym magazynie 'Be Active - Dietetyka&Fitness", którego Ewa jest redaktor naczelną. W pierwszym numerze magazynu Ewa Chodakowska ćwiczyła z  Agnieszką Szulim i obie pokazywały, jak ćwiczyć, aby wypracować sexy sylwetkę w 20 minut dziennie!

Czytaj także: Mamy zdjęcia z treningu Agnieszki Szulim z Ewą Chodakowską. Wiemy też o wielkim sukcesie Ewy!

Już jutro na rynek trafi drugi numer magazynu Ewy Chodakowskiej, w którym znajdziecie nowy trening! Tym razem trenerka wszystkich Polek ćwiczyła wspólnie z... Jessicą Mercedes!

Temat treningu? "Szczęśliwsza w 20 minut!"

Jessica i Ewa
pokazują, jak wykonać 6 prostych ćwiczeń, do których nie potrzeba żadnych przyrządów. Te ćwiczenia sprawią, że w mózgu wytwarzają się endorfiny - hormony szczęścia! To sprawi, że będziesz czuć się lepiej przez resztę dnia. Bo ruch wpływa na głowę! A pozytywna energia będzie się utrzymywać przez przynajmniej 12 godzin!

Mamy dla Was pierwsze zdjęcia ze wspólnego treningu dziewczyn! Jesteście ciekawi, jak wygląda cała sesja i jakie ćwiczenia polecają Ewa i Jessica?


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Chodakowska o swoim piśmie: To nie jest magazyn, który tworzy barierę!

Jessica Mercedes i Ewa Chodakowska razem trenują. Zdjęcia


Dodamy tylko, że Jessica Mercedes, jak przystało na blogerkę modową, ma na sobie strój sportowy Adidas by Stella McCartney‎! Jest więc sportowo i stylowo! :)

 

 

 

 

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje