• JR

Ewa Chodakowska zapowiadała, że w "Be Active" będą artykuły o seksie. I dotrzymała słowa!

okladka-2.jpg
Fot. Edipresse

Ewa Chodakowska, jako redaktor naczelna magazynu „Be Active – Dietetyka&Fitness”, zapowiedziała, że jej pismo nie będzie się zajmować  tylko tematyką sportu. Miało też poruszać również tematy ważne dla nowoczesnych kobiet. Dieta, ćwiczenia, testy tego, co jest zdrowe, a co nie. A także teksty dotyczące seksu!

Czytaj także:
Magazyn Ewy Chodakowskiej jest hitem! Eksperci tłumaczą sukces: "Ewa nie jest celebrytką, na wszystko zapracowała"

Przekonaliśmy się, że Ewa dotrzymała słowa i... zaskoczyła nas. Spodziewaliśmy się standardowych tekstów o antykoncepcji lub porad, jak dbać o zdrowie intymnych części ciała i jak ważne są regularne badania.

Tak, to wszystko jest ważne, ale Ewa Chodakowska przekonuje jak liczy się też przyjemność z seksu!

 

Ewa Chodakowska i seks


W nowym numerze „Be Active” będziecie mogli przeczytać artykuł „Sexy Toys - perwersja czy frajda?”.

Znajdziecie w nim wszystko, co chcielibyście wiedzieć o wibratorach, a wstydziliście się zapytać. Jaką frajdę mogą sprawić seks-zabawki i jak dobrać je do swoich potrzeb. A przede wszystkim, jak pokonać wstyd przed partnerem i przed samym sobą.

Pokazano tam różne kształty, funkcje oraz wypisano dokładne ceny poszczególnych modeli. Czy wiedzieliście, ze najtańszy wibrator kosztuje 50zł? Specjaliści z "Be Active" poradzili, dokąd się udać lub jak zamówić przez internet odpowiedni sprzęt i nie wstydzić się tego!

Na fanpage'u Ewy, jedna z fanek zapytała, po co poruszać temat seksu? Chodakowska szybko zareagowała:

 

Przecież to tez aktywność fizyczna :) o którą wyjątkowo powinniśmy dbać - oczywiście nie każdy musi podzielać moje zdanie, ale seks jest tak naturalny i ważny jak mycie zębów - napisała w odpowiedzi Ewa.


Ale to nie wszystko, będzie też możliwość, by to redakcja zaopatrzyła Was w seks-zabawki. W jaki sposób?

Nie miałaś jeszcze okazji przetestować tego typu gadżetu? Możesz od nas dostać świetne wibratory. Pod jednym warunkiem: obiecasz, że napiszesz recenzję, jak ci się podobała ta erotyczna przygoda. I co na to twój partner? Zapraszamy do zmysłowej zabawy! - przeczytamy na łamach „Be Active”.


I co wy na to? Zainteresowani? :)

 

 

Może Cię również zainteresować:

Chodakowska o swoim piśmie: To nie jest magazyn, który tworzy barierę!

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady