• BoyToy

Chodakowska tłumaczy się fankom. Pokazała dowód na swoje wykształcenie

Dokument ze studiów Ewy Chodakowskiej
Fot. ONS

Nie da się zaprzeczyć, że Ewa Chodakowska odniosła spektakularny sukces i jest obecnie najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce. Jej fanpejdż na Facebooku śledzi już ponad milion użytkowników, ale nie brakuje również tych, którzy nieco sceptyczniej patrzą na jej działalność. W związku z tym zdarzyło się kilka afer, z których Ewa musiała się gorąco tłumaczyć. Przypomnijmy: Chodakowska skomentowała aferę z metamorfozami. Nie weryfikowała wszystkich zdjęć

Przeciwnicy Chodakowskiej jako najczęstszy argument przeciwko jej treningom wymieniają brak odpowiedniego wykształcenia. W komentarzach przewija się zarzut, że osoba, która ukończyła kurs pilatesu w Grecji nie ma wystarczających uprawnień, aby komponować długie i wyczerpujące treningi. Na Facebooku Chodakowskiej pojawił się właśnie wpis z linkiem do jednego z serwisów, na którym możemy zobaczyć certyfikat potwierdzający ukończenie dwuletniej szkoły fitnessu. O wystawienie takiego dokumentu poprosił serwis Teleshow.wp.pl i jest on datowany na 28 marca tego roku.
 

Przyleciałam do Polski z zamiarem zrobienia tego, co zaczęło sie sprawdzać w Atenach.. Osoby z którymi pracowałam w Grecji mocno mi kibicują.. na międzynarodowych seminariach rozmawiam z trenerami, którzy gratulują mi sukcesów .. natomiast w moim rodzinnym kraju, jest troszkę inaczej.. dlaczego? No właśnie.. ciekawe dlaczego ??? Na wp.pl pojawił sie email od dyrektora moje szkoły potwierdzający moje kompetencje.. Nie wiem jakie były intencje.. z drugiej strony ciesze sie, ze ktoś pociągnął sprawę do końca.. Czy urwie to niekończące sie dyskusje? Pewnie nie bo przecież łatwiej jest dywagować, niż rzeczywiście zrobić coś samemu.. - czytamy na Facebooku Chodakowskiej.


Poniżej dokument ze szkoły Ewy Chodakowskiej. Przekonuje was?

Zobacz: "Nikt mi nie będzie zarzucał, że jestem drugą Chodakowską!"


fot. screen www.teleshow.wp.pl

Ewa Chodakowska z mężem na otwarciu klubu fitness Be Active:

Może Cię również zainteresować:

Ewa Chodakowska rzeczywiście odchudza Kasię Nosowską?! Mamy komentarz trenerki

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady