Ewa Chodakowska pokazała swoje rozstępy! "Są tu ze mną od zawsze"

Ewa Chodakowska
Fot. ONS

Ewa Chodakowska może się pochwalić pięknym wysportowanym ciałem, które zawdzięcza wieloletnim treningom. Jak się jednak okazuje, nawet Chodakowska nie jest wcale taka idealna! Trenerka wszystkich Polek wrzuciła na swój profil na Facebooku zdjęcie, na którym widać jej... rozstępy!

Nigdy jakoś szczególnie nad tym się nie zastanawiałam, ale nakładając przed chwilą olejek na całe ciało, spojrzałam na nogę i myślę sobie... są tu ze mną od zawsze, w niczym mi nie przeszkadzają... Czy fakt posiadania rozstępów jest dla mnie istotny ? NIE. Wpływa na jakość mojego życia ? NIE. Zaburza estetykę? Jeśli tak, mam to w nosie... - napisała na Facebooku Chodakowska.

Trenerka dodała, że nie warto skupiać się tylko na swoich niedoskonałościach, a częściej koncentrować się na zaletach. Fankom Chodakowskiej spodobało się to, że przeciwstawiła się kreowanym ideałom piękna.

Super, że pani o tym pisze żyjemy w dobie ideału, wszyscy tylko dążą do perfekcji… zapominając, że takiej nie ma… zatracają się w tym wszystkim na całe szczęście są takie osoby jak pani, które mówią STOP! I mówią, że to ZDROWIE jest najważniejsze - napisała jedna z fanek.

Od zawsze byłam chudzielcem, nigdy nie miałam wahań wagi, od zawsze mam rozstępy i cellulit, w związku z czym nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów, uznawałam to za coś zwyczajnego (...) - napisała kolejna.

Zgadzacie się z Ewą Chodakowską, że posiadanie rozstępów na ciele jest naturalne i ne ma w tym nic złego?

 

Ewa Chodakowska
Fot. Facebook Ewy Chodakowskiej

 

Ewa Chodakowska z Lefterisem Kavoukisem na spacerze

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

 

Ewa Chodakowska czasem pozwala sobie na słodkie przyjemności, np. pączki!

Ewa Ewa Chodakowska je pączki
Fot. Facebook

 

Zobacz też: Fani nie chcą, by Ewa Chodakowska ćwiczyła ze... szczupłymi gwiazdami. Dostało się Renacie Kaczoruk!

Może Cię również zainteresować:

Ewa Chodakowska rzeczywiście odchudza Kasię Nosowską?! Mamy komentarz trenerki

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Podoba ci się figura Ewy Chodakowskiej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje