Emila Komarnicka już nie wróci do Leśnej Góry?! Wiemy, czy serialowa Agata zniknęła z "Na dobre i na złe" na zawsze!

Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe

Serialowa Agata już nie wróci do szpitala w Leśnej Górze? Kilka miesięcy temu postać w którą wcielała się Emilia Komarnicka- Klynstra zniknęła z "Na dobre i na złe". Producenci hitu TVP wysłali serialową Agatę w daleką podróż- wszystko przez prywatne plany aktorki, która przygotowywała się do ślubu i planowała długi miesiąc miodowy. Teraz, kiedy minęło kilka miesięcy od ostatniego odcinka z udziałem serialowej Agaty, fani  z pewnością zastanawiają się, kiedy znów zobaczymy ją w Leśnej Górze.  Po wakacjach wróci na plan?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Agata znika z "Na dobre i na złe", a co ze Szczepanem?! Znamy odpowiedź!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Emilia Komarnicka wróci do serialu po wakacjach?

Niestety, jak informuje "Super Express" wszystko wskazuje na to, że Emilia Komarnicka jednak nie wróci na plan serialu po wakacjach. Jak już wiemy, aktorka jest w ciąży i wkrótce urodzi pierwsze dziecko. Dziennik sugeruje, że młoda mama po poordzie nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy w "Na dobre i na złe".

Dla fanów serialu mamy jednak dobrą wiadomość- przypominamy, że Emilia Komarnicka-Klynstra w listopadzie 2017 roku w rozmowie z nami przyznała, że chciałaby wrócić na plan serialu! Miejmy więc nadzieję, że za kilka miesięcy aktorka znów wcieli się w postać Agaty!

 

Zobacz także: PAMIĘTACIE JULKĘ Z 'NA DOBRE I NA ZŁE'? FILMOWA CÓRKA ARTURA ŻMIJEWSKIEGO DZISIAJ MA 28 LAT. BARDZO SIĘ ZMIENIŁA?

 

Serialowa Agata zniknęła z "Na dobre i na złe".

Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe

 

Teraz aktorka skupia się na swoim życiu prywatnym. Emilia Komarnicka-Klynstra już wkrótce zostanie mamą.

Emilia Komarnicka Klynstra w białej sukni

Myślicie, że serialowa Agata wróci do Leśnej Góry?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady