Elżbieta Romanowska o treningach z Rafałem Maserakiem
ONS

Elżbieta Romanowska ostro ćwiczy z Rafałem Maserakiem - i to wcale nie chodzi o taniec tylko o brzuszki i bieganie! Okazuje się, że przed rozpoczęciem nauki choreografii para poświęca godzinę na trening. Gwiazda serialu "Ranczo" w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jakie wykonuje ćwiczenia i przyznała, że dzięki nim czuje się świetnie.

Przed ćwiczeniem konkretnego tańca zawsze mamy godzinny trening, który przygotowuje mnie do programu pod kątem kondycyjnym. Jest wiele ćwiczeń aerobowych, bieganie, obciążniki, brzuszki, ćwiczenia z gumą. Wymyśliliśmy nawet hasło: „Po co chudnąć z Chodakowską, jak można z Romanowską?”. Oczywiście spadek wagi jest, bo to jest wspaniały skutek uboczny tej ciężkiej pracy na treningu i jednocześnie przyjemny sposób spalania kalorii. Po każdym treningu czuję się tak, jakbym zjadła właśnie całą tabliczkę czekolady. I co mnie przeraża - zaczęłam powoli lubić brzuszki - zdradziła aktorka.


Już dzisiaj będziemy mogli przekonać się w jakiej formie jest Elżbieta Romanowska o której mówi się, że jest czarnym koniem Tańca z Gwiazdami. Ostatnio nawet sama aktorka przyznała, że przez wiele lat trenowała taniec towarzyski. Czy dzięki temu Elżbieta Romanowska ma szansę wygrać program Polsatu? Jedno jest pewne - w pierwszym odcinku poradziła sobie świetnie. Romanowska i Maserak dostali wówczas aż 39 punktów.

Ela to petarda. Rytm, wdzięk i ta miękkość- Michał Malitowski zachwycał się tańcem Romanowskiej.

Kibicujecie Elżbiecie Romanowskiej i Rafałowi Maserakowi?

 

Zobacz także: Czy Rafał Maserak będzie podnosił Elżbietę Romanowską w Tańcu z Gwiazdami? Jego odpowiedź zaskakuje...

 

Elżbieta Romanowska ostro ćwiczy.

Czy aktorka wygra Taniec z Gwiazdami?