• Hades

Górniak w emocjach: Muszę wstać. Ja pierdzielę

0
Reakcji
Edyta Górniak w ćwierćfinale "The Voice of Poland"

Dziś odbył się ćwierćfinał trzeciej edycji "The Voice of Poland". W programie jak zwykle nie zabrakło emocji. Drugi odcinek na żywo był jeszcze bardziej stresujący niż ten w zeszłym tygodniu. Przypomnijmy: Kocham mężczyzn, ale jak patrzę na Ciebie...

Poziom wokalistów występujących na scenie jest bardzo wysoki, więc każde decyzja podjęta przez trenerów o wyeliminowaniu z gry jednego z uczestników jest bardzo bolesna. Do półfinału nie przeszli Nella Marczewski, Natalia Krakowiak, Maia Lasota i Joanna Smajdor.

Najlepszym występem ćwierćfinału była interpretacja piosenki "Still Got the Blues" Gary''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''ego Moora jaką zaprezentował na scenie Arek Kłusowski. Uczestnik dostał tyle komplementów, że wzruszył się i uronił kilka łez.

- Muszę wstać. Ja pierdzielę. Powiem ci coś. Masz tyle, kolorytów. To się tak rzadko zdarza. Jesteś wokalistą i artystą jednocześnie. Nigdy nie słyszałam od ciebie kopii. Zawsze dodajesz coś od siebie. Wróżę ci międzynarodową karierę - oceniła wokalistę Edyta.


Ważnym punktem odcinka był również występ Edyty Górniak, która na żywo wykonała utwór "Litania". Diwa piosenkę zadedykowała swojemu przyjacielowi Wiktorowi Kubiakowi, który zmarł niespodziewanie pod koniec października.

Oglądaliście "The Voice". Zgadzacie się z decyzjami trenerów?Tak gwiazdy i uczestnicy prezentowali się tydzień temu:

Może Cię również zainteresować:

Bitwa Edyty Górniak i Marysi Sadowskiej w The Voice of Poland. Co za seksowne głosy w piosence Fever


0
Reakcji

Komentarze (12)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
Pani Edyta jak zwykle nie zawiodla,sama klasa-zatkalo mnie!
Oceniono 0 razy
Gość
wspaniała Edyta! jej głos jest najpiękniejszym głosem w Polsce i jednym z najlepszych na świecie! Wczoraj zaśpiewała swoją piosenkę tak,że wszystkie inne wykonania stały się marne i nieważne.
Oceniono 0 razy
Gość
Jankowska to jakiś żart ... najgorzej zaśpiewała od początku programu niczego nie zmieniła .. najgorsze jest to że ludzie "barw szczęścia" na nią głosują nie zę ma talent tylko przez to zę gra w serialu -.- Nie powinni takich do programu wpuszczać btw Mina Piekarczyka mówiła wszystko .. chciał się pozbyć M. a tutaj widzowie zrobili go w (x) Ernset słabo .. Aro i Ziółko pierwsza dwójka będzie ich
Oceniono 0 razy
Gość
Lgg
Oceniono 0 razy
Gość
Lgg
Oceniono 0 razy
Gość
Edyta to światowy format . gdyby została pod opieką W.Kubiaka w Londynie dziś byłaby najlepszą Artystką na świecie nr 1 lepszą od Houston ,Carey ,Dion .Arek wymiata i nagroda należy do niego ,światowy format głosu Arka
Oceniono 0 razy
Gość
słychać, że Edyta śpiewa gorzej niż kiedyś, nie wyciąga już gór
Oceniono 0 razy
Gość
Edyta śpiewa przerazajaco, demonicznie.
Oceniono 0 razy
Gość
Wkoncu Maja odpadla,oby Jagoda byla w finale ...Edi fenomenalnie jak zawsze
Oceniono 0 razy
Gość
Jest w końcu wyleciała ta flegmowata majeczka. w końcu! ARO wymiata najlepszy!
Oceniono 0 razy
Gość
Edyta Górniak pięknie zaśpiewała..!
Oceniono 0 razy
Gość
Aro najlepszy dziś z uczestnikow...Ale Edyta Gorniak rozwalila system, feenomenalny wystep z Litania !!!!!!!!!!!
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady