• Hades

Edyta Górniak obala... mity na temat leczenia gardła

Sposoby Edyty Górniak na przeziębienie
Fot. ONS

Edyta Górniak jest ostatnio bardzo zapracowaną gwiazdą. Teraz kiedy nagrywa nową płytę musi szczególnie dbać o swoje gardło i żadne jesienne przeziębienie nie jest jej potrzebne. Na swoim Facebooku wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami, co robi, aby nie zachorować.

- Jak domyślacie się ponad połowę mojego życia, z uwagi na zobowiązania zawodowe, o gardło muszę dbać szczególnie. Na przestrzeni lat zaobserwowałam kilka zależności, którymi postanowiłam się z Wami podzielić, aby pomóc Wam zadbać o zdrowie, w tak trudnym o dobrą kondycję czasie - zaczyna swój wpis do fanów Edyta.


Gwiazda w swoim poście obaliła kilka mitów związanych z produktami, które mają nam pomóc zwalczyć chorobę, ale źle zastosowane mogą wpłynąć na nasz stan niepożądanie. Edyta zdradziła również swoje patenty na walkę z przeziębieniem:

- Najbardziej wzmacniający jest rosół, imbir, woda, cytryna i greipfrut. Co do malin, u mnie się nie sprawdzają, ale słyszałam od znajomych, że im pomagają. Na szybką regenerację organizmu pomocny też jest śmiech. Oczyszcza gardło i płuca. Więc jeśli leżycie w domu, oglądajcie komedie. Wszystkie te obserwacje, które zebrałam i które przekazuję Wam w tym liście możecie zignorować naturalnie. Nie muszą sprawdzić się każdemu z Was. Zaobserwujcie.


Jak widać Edyta jest nie tylko świetną wokalistką, ale i posiada olbrzymia wiedzę na temat medycyny naturalnej. Gdy zaczniecie wyglądać niewyraźnie, to może warto skorzystać najpierw z porad gwiazdy, niż od razu sięgać po antybiotyki? :)

Zobacz: Fani Górniak doprowadzili ją do łez podczas The Voice. Co zrobili?

Słodka Edyta zachwyciła na konferencji The Voice:

Może Cię również zainteresować:

Co łączy Edytę Górniak i gwiazdora serialu "Lombard. Życie pod zastaw"?! Będziecie zaskoczeni!

Źródło: TV PULS

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady