• BoyToy

Górniak oceniła Madonnę i Jacksona. Co o nich sądzi?

Edyta Górniak o Madonnie i Michaelu Jacksonie

Edyta Górniak jest jedną z tych gwiazd, które osobiście prowadzą swoje konto na Facebooku. Gwiazda chętnie umieszcza tam niepublikowane zdjęcia, nagranie i rozmawia z fanami na najróżniejsze tematy. Plasuje ją w to w ścisłej czołówce najaktywniejszych celebrytów. Przypomnijmy:
Ile warte są Facebooki polskich gwiazd?


Ostatnio fani Górniak zapytali ją, co sądzi o ikonach muzyki pop - Madonnie i nieżyjącym już Michaelu Jacksonie. Choć piosenkarka przebywa obecnie na wakacjach w Singapurze, znalazła moment, aby odpisać swoim wielbicielom i podzielić się zdaniem na temat amerykańskich gwiazd. Edyta docenia różnorodność w twórczości Madonny, ale jednocześnie podobał się jej wypracowany i niezmienny styl Michaela.

FANI MADONNY SIĘ NIE POGUBILI. M.JACKSONA TEŻ NIE. MYŚLĘ, ŻE MOŻNA BYĆ ARTYSTĄ JEDNOLITYM I MOŻNA BYĆ ARTYSTĄ RÓŻNORODNYM. ZARÓWNO NIEZMIENNOŚĆ, JAK I WSZECHSTRONNOŚĆ SĄ WSPANIAŁE I NIE POWINNY ZE SOBĄ KONKUROWAĆ. NAJWAŻNIEJSZE ABY PODĄŻAĆ WŁASNĄ DROGĄ I POZOSTAĆ W ZGODZIE ZE SOBĄ. POZDRAWIAM WAS Z SINGAPURU - napisała artystka (pisownia oryginalna).

Zgadzacie się z Edytą? Kiedyś to jej przepowiadano wielką światową karierę. Myślicie, że mogłaby konkurować z najlepszymi na świecie?

Zobacz też piękne zdjęcia Edyty z wakacji w Afryce:

Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady