• Hades

Górniak boi się, że straci fanów

Edyta Górniak boi się, że straci fanów
Fot. ONS

Edyta Górniak w tym roku świętowała 20-lecie swojej pracy na scenie. Jedną z części obchodów tego okrągłego jubileuszu był ekskluzywny koncert, który gwiazda nagrała dla HBO. Telewizja pokaże muzyczną ucztę w Sylwestra. Show zostanie wydane również na DVD.
 
Całe przedsięwzięcie jest specjalnym ukłonem gwiazdy w stronę publiczności. Górniak podczas każdego występu dziękuje swoim fanom, że są z nią przez cały czas i wspierają ją w trudnych chwilach. Jednak w wywiadzie, którego udzieliła przed wyjściem na scenę jubileuszowego koncertu, Edyta wyznała, że tak jak każdy artysta boi się, że ludzie mogą się w każdej chwili od niej odwrócić.
 

- Jeśli myślę o publiczności, to raczej w kategoriach jak to jest możliwe, że czas płynie, w moim życiu wydarzyło się tak wiele, a oni cały czas są. Tak obawa przed tym, że ludzi przestanie interesować moja twórczość jest zawsze. Myślę, że każdy artysta się tego boi. Bo cóż artysta znaczy bez odbioru. Jeśli  nie ma odbioru, to nie ma dla kogo tworzyć. To po co kreacja, po co się otwierać. Artystą jest się wyłącznie w oczach ludzi, nie oczach siebie samego – powiedziała wokalistka.

 
Przypomnimy, że wielbiciele talentu wokalistki są jednymi z najbardziej oddanych fanów w Polsce. Dowodem na to może być fakt, że Edyta Górniak postanowiła się z nimi zaręczyć.
 

Metamorfozy Edyty Górniak:

Może Cię również zainteresować:

Jak Cleo ocenia swoją pracę w programie "The Voice Kids"? "Nie jest mi łatwo..."

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut, Bartek Ufniarz

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje