Edyta Górniak w czarnej sukience
ONS

Już dziś polskie eliminacje do konkursu Eurowizji! Edyta Górniak była gościem porannego programu "Pytanie na Śniadanie", w którym opowiedziała o swoich marzeniach i obawach, związanych z decyzją o udziale w preselekcjach do konkursu.

Odkąd gwiazda ogłosiła na Facebooku, że zamierza po raz kolejny zmierzyć się z legendarną Eurowizją, jej udział wzbudza ogromne emocje!  Artystka zaprezentuje utwór "Grateful". Czy nowa piosenka ma szansę powtórzyć sukces "To nie ja" z 1994 roku, kiedy Edyta Górniak zajęła 2. miejsce na konkursie Eurowizji?

Edyta Górniak o udziale w Eurowizji

Gwiazda w "śniadaniówce" bardzo szczerze opowiadała o tym, że decyzja o starcie w Eurowizji nie była dla niej łatwa. Nie tylko ze względu na jej historyczne zwycięstwo, ale również potrzebę stanięcia w szranki z dużo młodszymi artystami. Jak diwa ocenia swoje szanse?

Przy mojej koncentracji, przy życzliwości ludzi, przy moim doświadczeniu, które zebrałam przez te wszystkie lata może jest szansa powtórzyć ten cud - powiedziała diwa.

A czego obawia się artystka?

Słyszałam plotki, że przecież to jest takie oczywiste, że ja powinnam wygrać, więc już nawet nie ma co głosować. Ja się tego troszeczkę obawiam. Bo jak już znalazłam w sobie, proszę państwa, tę odwagę, to ja nie wiem, czy to się powtórzy. Nie chcę, żeby to brzmiało jak szantaż, ale pomyślałam sobie, że po 22 latach, jeśli odnalazłam w sobie taką odwagę, to nie wiem, czy to jest na chwilkę, czy to jest trwałe. Jeśli by się tak zdarzyło, że miałabym tam pojechać, to ja zawalczę całą sobą - powiedziała Edyta Górniak, apelując o głosy fanów.

Będziecie głosować na Edi?

 

Zobacz też: Edyta Górniak gotowa na Eurowizję, śpiewa "Grateful" na Instagramie... Takiej wersji jeszcze nie słyszeliście!

 

Edyta Górniak w preselekcjach do Eurowizji zaprezentuje utwór "Grateful".

Edyta Górniak w czerwonej sukience
ons.pl

 

Czy gwiazda powtórzy sukces sprzed lat?

Edyta Górniak podczas programu Voice of Poland w aksamitnym komplecie z koronką i odsłoniętymi opalonymi nagami
ONS

Więcej na temat Edyta Górniak Eurowizja