• BAZYL STAREWICZ

Syn Edyty Górniak idzie do komunii "W wieku 8 lat Allan nie miał świadomości" Gdzie odbędzie się uroczystość?

Syn Edyty Górniak przystąpi do Komunii Świętej
Fot. Instagram

Edyta Górniak przygotowuje się do komunii swojego syna! Okazuje się, że dopiero teraz piosenkarka uznała, że Allan jest gotowy do przyjęcia sakramentu. Gwiazda chciałaby, żeby uroczystość odbyła się w Polsce i już załatwia sprawy związane z komunią chłopca. Edyta Górniak w rozmowie z Super Expressem zdradziła, dlaczego dopiero teraz w wieku 13 lat Allan przystąpi o komunii.

 

POLECAMY: Edyta Górniak przeszła ostatnio operację. Co ukryła przed synem? "Co będę go martwić!"

Źródło: Edyta o swoim kolanie

Edyta Górniak o komunii syna: "Teraz dopiero Allan stał się gotowy"

Allan Krupa nie przystąpił do komunii, kiedy miał 8 lat. Edyta Górniak w rozmowie z tabloidem przyznała, że jej syn dopiero teraz, w wieku 13 lat, dojrzał do przyjęcia sakramentu. 

Moim zdaniem w życiu bardzo ważne jest, by wszystko robić ze zrozumieniem tego, co się robi w danym momencie. Mój syn, kiedy wszystkie dzieci miały komunię, nie miał świadomości, a taki moment zasługuje na najwyższe zrozumienie i odczuwanie tego sakramentu - przyznała Edyta Górniak. Teraz dopiero Allan stał się gotowy. Wspólnie z mamą chrzestną Allana jesteśmy już po rozmowach z księdzem, bo chcę, żeby uroczystość odbyła się w Polsce. Myślę, że jego gotowość jest w dużym stopniu wynikiem nienachalnych rozmów o miłości Jezusa do nas, ludzi. Także tego, że najbliższa rodzina Allana jest katolicka a jednocześnie szkoła, do której uczęszcza, poszerzyła jego wiedzę, a tym samym rozumienie. Swoją gotowość na Komunię potwierdził podczas kilku mszy w czasie Świąt Wielkanocnych.

Przyjęcie Komunii Świętej przez Allana z pewnością będzie radosnym wydarzeniem dla jego mamy, która od jakiegoś czasu nie ukrywa, że wiara katolicka stała się dla niej bardzo ważna. 

 

Zobacz także: Allan Krupa nie utrzymuje kontaktu z dziadkami! „Edyta nie chce go do tego zmuszać”

 

Edyta Górniak przygotowuje się do komunii syna.

Edyta Górniak, Allan Krupa

 

Allan Krupa przystąpi do komunii w Polsce.

Allan Krupa
Fot. Instagram

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Waszym zdaniem Edyta podjęła dobrą decyzję odkładając komunię syna?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady