WPADKA Górniak na podpisywaniu płyt (WIDEO)

Fot. ONS

Wczoraj ukazała się płyta Edyty Górniak "My". Z tej okazji gwiazda postanowiła spotkać się z fanami już w dniu premiery by podpisać album. Spotkanie miało zacząć się o godzinie 18.00, ale jak wynika z relacji naszego czytelnika, Edyta pojawiła się z półgodzinnym opóźnieniem.

Po autograf na nowej płycie Górniak przyszedł tłum fanów. - Kolejka była długa, prawie do wyjścia z salonu - czytamy w donosie nadesłanym przez naszego czytelnika. Spotkanie przedłużało się kiedy do Górniak podchodziły kolejne ekipy telewizyjne z prośbą o wywiad, które diwa kilkukrotnie przerywała na poprawianie makijażu. Nerwową sytuację jaka zaczęła panować wśród publiczności wyczuła sama zainteresowana i podziękowała mediom za dalsze rozmowy.

Ludzie nie chcieli czekać tak długo po autograf. Zaczęły się wrzaski. Wtedy Edyta w nagrodę wyznała, że zaśpiewa dla nas. Ale słowa nie dotrzymała.

Zamiast zaśpiewać dla fanów, Górniak poprosiła by oni zaśpiewali dla niej. I w tym momencie pojawił się zgrzyt. NIKT z obecnych nie znał tekstu piosenki, którą Edyta narzuciła. Diwa nieugięcie nalegała dalej i prosiła żeby fani wyjęli książeczkę z płyty, w której są wszystkie teksty.

- Tłum się wkurzył. Nie zaśpiewał nikt.

Po chwili Edyta poddała się i postanowiła, że zaśpiewa sama. Tu pojawił się kolejny problem, gwiazda... nie znała tekstu piosenki, nowego singla "Nie zapomnij". Górniak poprosiła więc publiczność o tekst.

- Ktoś z publiczności dał jej książeczkę z płyty, a ona powiedziała, że nie widzi liter, że są za małe. Dała mega plamę.

Całe spotkanie zakończyło się dopiero dzisiaj w nocy, o godzinie 1.00. Być może gdyby nie reakcja menadżera sklepu, w którym Górniak gościła, ta sytuacja ciągnęłaby się dalej.

Jako dowód nasz czytelnik załączył wideo z wpadką Górniak:


A może ktoś z was był wczoraj uczestnikiem tego spotkania? Czy naprawdę wyglądało to tak samo groteskowo jak na załączonym filmie?

chimera

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Edyta Górniak nie ma matury, a Doda?! "Występowałam w teatrze, byliśmy w tournée..."

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady