Dziewczyna Jarosława Bieniuka została twarzą marki kosmetycznej! Będzie nową gwiazdą?

Martyna Gliwińska w opasce z kwiatami

Martyna Gliwińska, dziewczyna Jarosława Bieniuka, została twarzą kosmetyków! Ukochana sportowca coraz prężniej rozwija swoją medialną karierę. Na początku Martyna Gliwińska niechętnie pokazywała się z Jarosławem Bieniukiem, a jej profil na Instagramie był prywatny. Później to się zmieniło, a wybranka sportowca od czasu do czasu zaczęła też zamieszczać zdjęcia z piłkarzem. Razem pojawili się też na prestiżowej imprezie w Trójmieście.

Przełomowym momentem w życiu zawodowym Martyny Gliwińskiej będzie praca nad blogiem, który założyła Ewa Pacuła. Jakiś czas temu dziewczyna pokazała na swoim profilu na Instagramie tajemnicze zdjęcie, które było zrobione przy okazji sesji na nowego bloga. Teraz wybranka Jarosława Bieniuka została twarzą kosmetyków, o czym także poinformowała za pomocą social mediów. Nie zabrakło też gorącego zdjęcia z sesji i podpisu wyjaśniającego, co to za kampania:

Mam przyjemność zaprezentowania nowego kosmetyku na polskim rynku. Peelingi MARK urzekają zapachami, naturalnością składników i efektem gładkiej skóry. To ostatnie dni kiedy mogą się też sprawdzić w roli utrwalacza opalenizny i regeneracji skóry po słońcu. Zakochałam się od "pierwszego węchu" i śmiało polecam. 

Czy Martyna Gliwińska ma szansę zostać nową gwiazdą internetu?

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska znaleźli na wakacjach wspólne hobby! Gdzie i co robią? Mamy ZDJĘCIA​

 

Martyna Gliwińska została ambasadorką marki kosmetycznej

Martyna Gliwińska na plaży

Czy dziewczyna Jarosława Bieniuka ma szansę zrobić karierę w show-biznesie?

Martyan Gliwińska w szarej sukience

Może Cię również zainteresować:

Nowa partnerka Jarosława Bieniuka zostanie blogerką modową? Znamy prawdę!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Czy Martyna Gliwińska ma szansę zaistnieć w show-biznesie?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady