• patceg

Dzieci Przybylskiej wróciły do szkoły. Jest komentarz dyrektorki

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka poszły do szkoły
Fot. ons

O tej śmierci mówiła cała Polska. Wiele gwiazd i osób medialnych wspominało Annę Przybylską jako uśmiechniętą kobietę, wspaniałą żonę i matkę. Nie ma słów na opisanie tragedii, która spotkała Jarosława Bieniuk, trójkę ich wspólnych dzieci, a także najbliższe otoczenie. Zobacz: Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu po odejściu Przybylskiej: To idealny moment

Ania zawsze uważała, że rodzina jest na pierwszym miejscu, dlatego tak bardzo walczyła o swoją prywatność. Jako pierwsza wytoczyła medialną wojnę paparazzi. Teraz to właśnie z pewnością pociechom aktorki i sportowca najtrudniej jest zrozumieć i odnaleźć się w całej sytuacji. Jednak mogą oni liczyć na wsparcie pozostałej rodziny i nauczycieli. Jak donosi Super Express Bieniuk robi wszystko, aby dzieci jak najszybciej nauczyły się żyć na nowo. Najstarsza córka Oliwia i nieco młodszy Szymon wrócili już do szkoły. Pedagodzy wykazują się dużą życzliwością i odpowiedzialnością, o czym zapewnia dyrektor szkoły córki Przybylskiej i Bieniuka:

Mieliśmy świadomość wielkiej odpowiedzialności. Ale zrobiliśmy wszystko, Oliwka czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy blisko niej i ją obserwujemy. Dziewczynka zachowuje się normalnie, chodzi do szkoły, ale na pewno nie jest jej łatwo - czytamy w Super Expressie.

Jarosław Bieniuk też stara się żyć normalnie. Właśnie przyjął propozycję pracy jako dyrektor sportowy Lechii Gdańsk.

Zobacz: Mama Przybylskiej podziękowała za wpłaty na hospicjum. Uzbierała się spora kwotaGwiazdy, które przegrały z rakiem trzustki:

Plebiscyt Party
Może Cię również zainteresować:

O samotności, wychowywaniu dzieci i stracie ukochanej - zobacz, co zdradził ostatnio Jarosław Bieniuk!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje