Dzieci Agnieszki Kotulanki wypełniają jej ostatnią wolę. Jaką?

Agnieszka Kotulanka
Fot. East News

 

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. Choć kilka miesięcy wcześniej głośno było o problemach aktorki z alkoholem, coraz częściej w mediach pojawiały się informacje, że Kotulanka walczy z nałogiem i wychodzi na prostą. Planowała nawet powrót do pracy. Niestety, 20 lutego w mediach pojawiła się informacja o jej śmierci. Aktorka zmarła wskutek wylewu krwi do mózgu. Teraz okazuje się, że jej dzieci postanowiły wypełnić ostatnią wolę swojej mamy.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Kora, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stańko... Zobacz, kto jeszcze odszedł w 2018 roku

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Dzieci Agnieszki Kotulanki sprzedają jej mieszkanie

Jak podaje "Na żywo", Kasia i Michał chcą sprzedać mieszkanie należące do aktorki. Okazuje się, że gwiazda "Klanu" planowała sprzedać mieszkanie na warszawskim Ursynowie, które wiązało się dla niej z przykrymi wspomnieniami. 

- Agnieszka chciała zacząć nowe życie, odciąć się od tego mieszkania, otoczenia i sklepów, które kojarzyły się jej przede wszystkim z kupowaniem alkoholu - zdradza osoba z otoczenia rodziny. 

 

Nie udało jej się to, ale jeszcze przed pierwszą rocznicą śmierci mamy, jej dzieci wystawiły mieszkanie na sprzedaż. 

- Pozbierali pamiątki, które zostały. Najwięcej było zdjęć, ale też dwie statuetki Telekamery "Tele Tygodnia", przyznane Agnieszce przez widzów za rolę w "Klanie" - mówi w "Na Żywo" przyjaciółka rodziny. 

Mieszkanie przeszło mały remont i zostało wystawione na sprzedaż. Decyzja o sprzedaży mieszkania nie była łatwa dla dzieci aktorki, bowiem to miejsce w którym się wychowali, ale ostatecznie uznali, że pora pójść do przodu i wspominać tylko dobre chwile związane z mamą. 

 

Polecamy: Kim jest i co robi córka Agnieszki Kotulanki?

 

20 lutego minie rok od śmierci Agnieszki Kotulanki

Agnieszka Kotulanka - znamy przyczyny śmierci

Aktorka zmarła w wieku 61 lat

Agnieszka Dygant, Agnieszka Kotulanka
Fot. East News

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady