Kamil Durczok w rozmowie z Party.pl opowiedział o tym, dlaczego ceni sobie bardziej pracę kobiet niż mężczyzn. Dodał tym samym, że nie chodzi wcale o ocieplanie jego wizerunku w kontekście afery sprzed półtora roku.

(...) Kobiety są solidniejsze, dokładniejsze, punktualniejsze - powiedział w rozmowie z Party.pl  Kamil Durczok. Kiedy nasza dziennikarka dodała, że kobiety są też wrażliwsze, Durczok odpowiedział. - To może właśnie byłoby potrzebne półtora roku do tego, żeby to zrozumieć (...) - nawiązał Durczok tym samym do afery, w którą był wplątany za sprawą tekstów opublikowanych przez tygodnik "Wprost".

Przypomnijmy, po ukazaniu sensacyjnych artykułów Kamil Durczok pojawił się w radiu TOK FM, gdzie zapewniał, że nie nigdy nie miał nic wspólnego z mobbingiem i molestowaniem. Kilka dni później w stacji TVN została powołana specjalna komisja, która miała zbadać sprawę rzekomego mobbingu i molestowania podwładnych. Po zakończonym śledztwie komisja ogłosiła, że Kamil Durczok w trybie natychmiastowym odejdzie ze stacji TVN. Durczok zniknął z życia publicznego, a od kilku miesięcy walczy w sądzie z dziennikarzami i wydawcą Wprost.

 

Zobacz też: Kamil Durczok podzielił się smutną informacją: "Kochałem Go. Przegrał z chorobą. Umarł na rękach"

 

Kamil Durczok powiedział, dlaczego woli pracować z kobietami.

Kamil Durczok o mobbingu w pracy

 

Durczok wydał ostatnio książkę "Przerwa w emisji".

Okładka książki Kamila Durczoka -

Więcej na temat Kamil Durczok