• BZ

Druga sekcja zwłok Magdaleny Żuk zakończona. Znany detektyw sugeruje, że w Egipcie starto ślady z ciała dziewczyny

Magdalena Żuk zginęła w Egipcie

We Wrocławiu przeprowadzono drugą sekcję zwłok Magdaleny Żuk. Tymczasem znany detektyw sugeruje na łamach tabloidu, że ciało młodej Polki mogło zostać w Egipcie dokładnie umyte i zabalsamowane, by zatrzeć ślady. Nadal trwa wyjaśnianie przyzczyn jej tajemniczej śmierci w egipskim kurorcie.

 

POLECAMY: Dlaczego Magdalena Żuk zginęła? Kobieta brała silne leki na depresję? Nowe informacje w sprawie śmierci Polki w Egipcie

Źródło: Ewelina Gołębiowska, Gary Muvaut

Druga sekcja zwłok Magdaleny Żuk

Jakie były przyczyny śmierci Magdaleny Żuk? Sprowadzone w czwartek do Polski ciało młodej Polki poddano badaniu tomografem komputerowym w Zakładzie Medycyny Sądowej w Warszawie. Następnie zwłoki przewieziono do Wrocławia, gdzie w piątek odbyła się druga - po egipskiej - sekcja zwłok dziewczyny. Co udało się ustalić? Jak pisze wrocławski oddział "Gazety Wyborczej", pełne wyniki badań będą znane najprawdopodobniej za około 2 tygodnie.

W trakcie sekcji pobrano próbki do dalszych badań histopatologicznych, biologicznych i toksykologicznych - portal gazeta.pl cytuje Violettę Niziołek z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

 

Rutkowski: Egipcjanie zacierali ślady?

Tymczasem Krzysztof Rutkowski sugeruje na łamach "Super Expressu", że Egipcjanie mogli wymyć ciało Magdaleny Żuk , by zatuszować ślady. Jak pisze tabloid - powołując się na opinie detektywa - zwłoki "mogły zostać dokładnie umyte środkami chemicznymi przez Egipcjan i do tego zabalsamowane". To, jego zdaniem, może uniemożliwić przeprowadzenie w prawidłowy sposób sekcji.

Nie możemy wykluczyć, że Egipcjanie chcą coś ukryć - stwierdził śledczy cytowany przez tabloid.

 

Pogrzeb Magdaleny Żuk

Jak informowaliśmy, Polka pojechała do Egiptu 25 kwietnia. Wycieczka była prezentem dla chłopaka Magdy - Marcusa, jednak ten nie miał ważnego paszportu i nie mógł jechać. Polka postanowiła nie rezygnować z wycieczki i poleciała do kurortu Marsa Alam sama. Kilka dni po przyjeździe do Egiptu, dziewczyna trafiła do szpitala w Port Ghalib, gdzie miało dojść do wypadku. Magdalena Żuk wyskoczyła przez okno szpitala i doznała licznych obrażeń. Przewieziono ją do innego szpitala - w Hurghadzie, gdzie zmarła 30 kwietnia. Sprawą młodej Polki zajęli się polscy śledczy, którzy pojechali do Egiptu. 

Pogrzeb Magdaleny Żuk odbędzie się we wtorek, 23 maja o godz. 15 w Bogatyni.

 

Śmierć młodej pięknej rodaczki wstrząsnęła całą Polską:

 Magdalena Żuk popełniła samobójstwo?
Fot. Instagram

 

Szpitalna sala, w której doszło do tragedii:

Magdalena Żuk, w tym pokoju doszło do tragedii
Fot. EastNews

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Czy Twoim zdaniem uda się wyjaśnić sprawę śmierci Magdaleny Żuk?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady