Wróblewska krytykuje Jessikę Mercedes
ONS

Dorota Wróblewska nigdy nie bała się odważnych opinii, ale w ostatnim czasie coraz śmielej krytykuje celebrytów czy blogerki. Te ostatnie chyba szczególnie podpadły Wróblewskiej, bo ich poczynania komentuje chyba najczęściej i to zazwyczaj w bezlitosny sposób. Przypomnijmy: "Taka aktoreczka, wszystko pod publiczkę"

Tym razem Dorota wzięła pod lupę Jessikę Mercedes i jej stylizację z imprezy E! Entertainment, podczas której zaprezentowała się w kreacji od duetu Paprocki & Brzozowski. Internauci byli zgodni, że blogerka wyglądała zjawiskowo, ona sama również była zadowolona ze swojego looku, który na myśl przywodził styl Sarah Jessiki Parker. Wróblewska jest jednak odmiennego zdania i twierdzi, że Mercedes prezentuje się w niej nienaturalnie i sztywno. Oczywiście wszystko przy użyciu barwnych porównań.
 

Szafiarki na własną prośbę stały się celebrytkami i nie ma co się dziwić, że poddawane są ocenie - pozytywnej lub negatywnej. Może suknia duetu Paprocki&Brzozowski jest efektowna, ale nie w takich okolicznościach. Brakuje naturalności, swobody i nowoczesności. Przez ekran przebija się zapach lakieru do włosów. Mamy poważną Panią prosto od fryzjera, która przyszła na bal, tylko pomyliła lokalizacje. Kreacja w stylu Las Vegas odpowiednia na scenę do wręczenia lub odebrania nagrody. Do pełni szczęścia zabrakło asysty dwóch małych druhen trzymających tren i trzeciej sypiącej kwiatkami - ocenia na Facebooku Wróblewska.


Zgadzacie się z taką opinią Doroty Wróblewskiej? Czy akurat do tej stylizacji Jessiki Mercedes można się przyczepić?

Zobacz: "Szkoda mi kobiet, które biorą udział w programie Sablewskiej"

Gwiazdy na imprezie E! Entertainment: