Dorota Wellman może stracić pracę w TVN?! Ma już plan, gdzie będzie pracować

Dorota Wellman
Fot. ONS

Dorota Wellman obawia się o pracę w "Dzień dobry TVN"? Na szczęście na razie nic nie wskazuje na to, jakoby jedna z najbardziej lubianych prezenterek stacji miała nagle stracić zatrudnienie. Jednak Dorota Wellman ma świadomość, że kariera w telewizji może nie trwać wiecznie. Dlatego gwiazda TVN ma przygotowany plan awaryjny, na wypadek, gdyby musiała pożegnać się z pracą w mediach. Jej strategia jest dość zaskakująca. Okazuje się, że Dorota Wellman myśli o założeniu firmy sprzątającej. Skąd taki pomysł?

 

Zobacz też: Dorota Wellman już po operacji barku! Wiemy, jak się czuje i kiedy wraca do "Dzień dobry TVN"

 

POLECAMY: Krzysztof Gojdź komentuje scysję między Krupą a Woźniak-Starak w DDTVN. Kogo broni?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Dorota Wellman otworzy firmę sprzątającą biura

Dziennikarka tworzy świetny duet z Marcinem Prokopem. Oboje należą do ulubieńców widzów "Dzień dobry TVN". Jednak Dorota Wellman wie, że w pracę w telewizji wpisana jest duża zmienność, a losy jej kariery mogą potoczyć się różnie. Dlatego gwiazda ma bardzo konkretny plan "B".

Jeśli bym nie miała szansy pracy w zawodzie to założę firmę sprzątającą. W młodości sprzątałam domy, knajpy i hotele za granicą. Potrafię to robić naprawdę dobrze, więc wezmę szmatę, by sprzątać w biurach czy mieszkaniach. Skoro jestem w tym świetna to czemu miałabym się tego wstydzić?  - zdradziła Dorota Wellman w rozmowie z "Faktem".

Po raz kolejny wielkie brawa dla Doroty Wellman za dystans do samej siebie! To prawdziwa rzadkość w show-biznesie. My mamy jednak nadzieję, że będzie oglądać gwiazdę na ekranach po wsze czasy. :)

 

Polecamy: Dorota Wellman ostro o pracy w telewizji: „Rzucają mi kłody pod nogi! Straciłam wszystkie najlepsze programy”

 

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących "Dzień dobry TVN".

Dorota Wellman

 

Razem z Marcinem Prokopem tworzą rewelacyjny duet prowadzących.

Dorota Wellman, Marcin Prokop
Fot. ONS

Dorota Wellman to najlepsza prezenterka "Dzień dobry TVN"?

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady