• BuFi

Donatan sugeruje, że Kwiatkowski jest gejem? Ten komentarz wiele tłumaczy

Donatan wyśmiewa Dawid Kwiatkowskiego
Fot. ONS

Trwa festiwal Sopot Top Trendy 2014. Na scenie pojawiło się już mnóstwo gwiazd. Wśród nich - idole młodzieży, czyli Donatan i Cleo oraz Dawid Kwiatkowski. Eurowizyjny duet porwał wczorajszą publiczność hitem "My Słowianie", zdobył także nagrodę  słuchaczy radia RMF MAXX. Kwiatkowski ponownie zaskoczył za to swoimi niebywałymi umiejętnościami tanecznymi. Przypomnijmy: Cleo i seksowne Słowianki na scenie Top Trendy 2014. Tak gorąco jeszcze nie było

Dawid Kwiatkowski
wzbudził wiele emocji odkąd pojawił się na polskim rynku muzycznym. Miłość tysięcy dziewczyn jest prawie równa ilości hejtu, jaki spotyka młodego wokalistę. Najczęściej antyfani Kwiatkowskiego zarzucają mu, że jest gejem i wygląda niemęsko. Jakiś czas temu fani pięknej Cleo, nie wiedzieć na jakiej podstawie, zastanawiali się czy łączy ją coś z nastolatkiem. Jedna z nich była na tyle rezolutna, że zadała to pytanie na Facebooku Donatana. Chyba nikt nie spodziewał się tak kąśliwej odpowiedzi ze strony producenta.  

Cleo z Dawidem? Z tego co wiem ona nie jest lezbą - pisze Donatan


"Błyskotliwa" riposta muzyka szybko zdobyła ponad tysiąc lajków. Ale przecież artysta znany jest z komentarzy w takim tonie.

Zobacz: Donatan o wygranej Kobiety z Brodą: Wolę być seksistą niż...
 

 

Może Cię również zainteresować:

Fani mieli do niej pretensje, ale TYLKO NAM Edyta Górniak wyjaśnia, dlaczego tak rzadko nagrywa nowe utwory. To Was zaskoczy!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady