• BuFi

Donatan otrzymał zakaz wstępu do restauracji w Danii

Donatan otrzymał zakaz wstępu do restauracji
Fot. ONS

Wielkimi krokami zbliża się konkurs Eurowizji 2014. Od kilku dni w Kopenhadze do występu przygotowują się nasi reprezentanci, czyli Donatan i Cleo, którzy wykonają hit "My Słowianie". Mają duże szanse na finał, zwłaszcza, że na scenie pojawią się seksowne tancerki, które już podczas konferencji prasowej zauroczyły zagranicznych dziennikarzy. Przypomnijmy: Tancerki Cleo skradły show na konferencji. Nie obyło się bez kolejnej kontrowersji

Artyści pomiędzy próbami mają chwilę przerwy na odpoczynek i zwiedzanie miasta. Z tej okazji Donatan postanowił wybrać się do  jednego z wielu barów sushi w Danii. Producent nigdy nie ukrywał, że lubi dużo jeść, więc skorzystał z opcji "płacisz raz i jesz ile chcesz". Ilość jedzenia, jakie może pochłonąć raper, na tyle zaszokowała pracowników restauracji, że Polak otrzymał zakaz wstępu do baru:

Opcja "płacisz i jesz ile chcesz" w barach sushi jest dobra pod warunkiem....że nie przyjdzie tam Donatan! Już mam zakaz wstępu - poinformował muzyk na Facebooku


Nie wiedzieliśmy, że z niego taki łakomczuch.

Zobacz: Eurowizja 2014: Zmiany w zasadach głosowania. Donatan i Cleo mogą na tym skorzystaćCleo podczas prób do Eurowizji:

Może Cię również zainteresować:

Fani mieli do niej pretensje, ale TYLKO NAM Edyta Górniak wyjaśnia, dlaczego tak rzadko nagrywa nowe utwory. To Was zaskoczy!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje