• BAZYL STAREWICZ

PILNE! Dorota R. zatrzymana przez policję! Jeszcze dzisiaj ma usłyszeć zarzuty od prokuratury

Doda zatrzymana przez policję
Fot. WP Facebook/ONS

Doda została zatrzymana przez policję! Jak donosi Super Express, piosenkarka została zatrzymana w związku ze sprawą rzekomego wymuszenia miliona złotych na jej byłym partnerze, Emilu H. Według informacji tabloidu Dorota R. przebywa na komendzie policji na warszawskim Mokotowie. Wciąż nie wiadomo, jakie zarzuty usłyszy gwiazda, jednak Super Express opublikował pismo, jakie otrzymał od rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej, w którym potwierdza, że Doda rzeczywiście została zatrzymana. 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Doda zdradza szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Dlaczego tylu wokalistów odpadło?

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Doda zatrzymana przez policję

Z treści pisma przesłanego przez rzecznika Prokuratury do "Super Expressu" wynika, że chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S., Jackowi M. Zobaczcie treść oświadczenia prokuratury.

Mogę potwierdzić, iż dzisiaj na polecenie prokuratora zatrzymana została Dorota R. Zatrzymanie dotyczy sprawy prowadzonej wcześniej w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów, a obecnie nadzorowanej przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S., Jackowi M. podejrzanym o nakłanianie innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych. tj. o czyn z art. 191 § 1 kk.

Dzisiaj z udziałem zatrzymanej Doroty R.  będą wykonywane czynności związane z ogłoszeniem zarzutów - czytamy w piśmie opublikowanym przez Super Express. 

Zatrzymanie piosenkarki w rozmowie z portalem natemat.pl skomentował jej menadżer, Rafał Bogacz.

O niczym nie wiem, sam właśnie dowiedziałem się o sprawie z mediów. Jestem w Opolu, z tego co mi wiadomo, Dorota miała być dziś na planie "Pitbulla". Być może zatrzymanie było w ramach scen do filmu?- powiedział menadżer Dody. 

Zobacz także: Fanka Popka traci wzrok po wytatuowaniu oczu. Mamy mocny komentarz Dody! "Jak ktoś stracił rozum, to w konsekwencji..."

Doda w drodze do prokuratury

Doda
Fot. East News

Doda

Doda
Fot. East News

Dorota R. została zatrzymana przez policję.

Doda
 

Jakie usłyszy zarzuty?

Doda

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady